Wzór Podania o Pracę Nauczyciel

Wzór Podania o Pracę Nauczyciel

Wzór Podania o Pracę dla Nauczyciela:

W wielu szkołach nie jest prowadzona rekrutacja, a najpopularniejszą formą poszukiwania pracy przez absolwentów studiów pedagogicznych jest wysyłanie podań o pracę do szkół. W podaniu o pracę dla nauczyciela zawarliśmy najważniejsze informacje, które potrzebne są pracodawcy aby móc ocenić kwalifikacje aplikanta. Do podania o prace warto dołączyć także CV oraz list motywacyjny.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 949 KB
  • Liczba znaków: 1227
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz przykładowy wzór Podania o Pracę:

Aby pobrać przykładowy wzór Podania o Pracę należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Podania o Pracę.

Zaufaj specjalistom:

Dobre dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do otrzymania lepszej pracy. Serwis internetowy mieszczący się pod adresem www.MasterCV.pl został stworzony z myślą o osobach, które mogą mieć trudności z stworzeniem indywidualnych dokumentów. W serwisie znajduje się prawie 500 różnych szablonów podań o pracę, które zostały napisane przy współudziale osób zajmujących się codziennie rekrutacją lub są zatrudniani w firmach HR.

Uwzględniając wymagania użytkowników serwisu wszelkie wzory podań o pracę powstały w dwóch formach: w formie klasycznej oraz kreatywnej. Każdy wzór podania o pracę dla Nauczyciela został również zapisany w kilku formatach umożliwiających edycję plików przez poniższe programy: Adobe Reader, Libre Office i Microsoft Office.

Przykłady podania o pracę dla Nauczyciela znajdują się w spakowanym pliku .zip, który trzeba pobrać na dysk twardy oraz otworzyć. Dalej otwieramy interesujący nas szablon i rozpoczynamy edycję, uzupełniając nasze dane. Po zakończeniu edycji szablonu podania zapisujemy poprawki. Zapisane podanie o pracę można wydrukować lub wysłać pocztą elektroniczną do pracodawcy.