Wzór CV Agent Nieruchomości

Wzór CV Agent Nieruchomości

Wzór CV dla Agenta Nieruchomości:

Curriculum Vitae jest to dokument zawierający podstawowe informacje dotyczące kariery zawodowej i posiadanego wykształcenia. W schemacie CV dla Agenta Nieruchomości uwzględniono takie cechy kandydata jak: umiejętność negocjacji, komunikatywność, dyspozycyjność oraz duża odporność na stres. Pracodawcy poszukują osób znających obsługę komputera oraz orientujących w zasadach działania rynku nieruchomości.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1040 KB
  • Liczba znaków: 2224
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz wzór CV dla Agenta Nieruchomości:

Wzór CV Zarządca Nieruchomości

Zaufaj specjalistom:

Baza wzorów Curriculum Vitae oraz pozostałych dokumentów aplikacyjnych mieszczących się pod adresem www.MasterCV.pl mieści prawie 500 różnego rodzaju przykładów Curriculum Vitae, podań, życiorysów i listów motywacyjnych. Każdy z tych dokumentów został przygotowany przez osoby zajmujące się rekrutacją. Dzięki temu możesz być pewien, że otrzymujesz szablon Curriculum Vitae najlepszej jakości.

Dostępny poniżej wzór CV dla Agenta Nieruchomości dostępny jest do pobrania w dwóch wersjach: w wersji tradycyjnej oraz w wersji kreatywnej. Ponadto każdy dokument zapisany jest w trzech formatach: DOC, ODT i PDF, dzięki czemu można otworzyć szablony za pomocą aplikacji Adobe Reader, Libre Office i Microsoft Office.

Ściągnięty plik w spakowanym formacie .zip pobieramy oraz zapisujemy na dysku twardym komputera, następnie należy go rozpakować i wybrać odpowiadający nam szablon CV dla Agenta Nieruchomości. Na samym końcu edytujemy dokument wstawiając indywidualne dane. Tak napisane CV daje nam pewność, że nasz dokument aplikacyjny jest dobrze napisany oraz posiada niezbędne cechy dobrego CV.