Wzór Podania o Pracę Agent Nieruchomości

Wzór Podania o Pracę Agent Nieruchomości

Wzór Podania o Pracę dla Agenta Nieruchomości:

Dokumenty aplikacyjne są podstawową formą komunikacji kandydata na stanowisko pracy z potencjalnym pracodawcą. Szablon podania o pracę dla Agenta Nieruchomości został przygotowany dla osób spełniających trzy podstawowe warunki. Pierwszym jest wykształcenie minimum średnie, drugim to prawo jazdy kategorii B. Ostatnim, ale najistotniejszym warunkiem jest posiadanie licencji pośrednika nieruchomości.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1143 KB
  • Liczba znaków: 1421
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz wzór podania o pracę dla Agenta Nieruchomości:

Wzór podania o pracę Zarządca Nieruchomości

Zaufaj specjalistom:

Profesjonalne dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do szukania dobrej pracy. Strona internetowa działająca pod adresem MasterCV.pl powstał z myślą o osobach, które mogą mieć problemy z napisaniem własnych dokumentów. Na stronie umieszczono prawie 500 różnych szablonów podań o pracę, które powstały przy udziale specjalistów zajmujących się zawodowo rekrutacją lub są zatrudniani w firmach Human Resources.

Uwzględniając wymagania czytelników serwisu wszystkie przykłady podań o pracę zostały napisana w dwóch formach: w formie klasycznej i nowoczesnej. Każdy szablon podania o pracę dla Agenta Nieruchomości został również zapisany w trzech formatach umożliwiających otwieranie dokumentów przez poniższe aplikacje: Libre Office, Microsoft Office i Adobe Reader.

Szablony podania o pracę dla Agenta Nieruchomości są umieszczone w spakowanym pliku .zip, który trzeba pobrać na dysk twardy komputera i rozpakować. Dalej otwieramy interesujący nas szablon i rozpoczynamy edycję, uzupełniając nasze dane. Po ukończeniu edycji przykładu podania zapisujemy zmiany. Gotowe podanie o pracę możemy wydrukować albo wysłać pocztą e-mile do pracodawcy.