Szablon podania o pracę dla Wychowawcy Świetlicy:

Podanie o prace to pismo w którym zawiera się prośbę o przyjęcie do pracy, dlatego bardzo ważne jest, aby określić w nim stanowisko na którym aplikujący chce pracować. Osoby chętne na stanowisko wychowawcy świetlicy mogą składać swoje podania w placówkach oświatowych. Szablon podania o prace dla Wychowawcy Świetlicy przygotowany został dla osób wykwalifikowanych, odpowiedzialnych oraz odpornych na hałas.

Wzór podania o pracę Wychowawca Świetlicy

Informacje o pliku:

Format: PDF, DOC, ODT
Rozmiar: 72 KB
Liczba znaków: 1089
Data dodania: 14.09.2012 r.


[wp_ad_camp_1]

Zaufaj specjalistom:

Dobre dokumenty aplikacyjne są podstawą do znalezienia satysfakcjonującej pracy. Baza dokumentów aplikacyjnych znajdująca się pod adresem www.MasterCV.pl otwarto z myślą o osobach, które mają trudności z napisaniem własnych dokumentów. Na stronie umieszczono około 500 różnego rodzaju wzorów podań o pracę, które zostały napisane przy udziale osób zajmujących się na co dzień rekrutacją lub są zatrudniani w firmach Human Resources.

Mając na uwadze potrzeby użytkowników serwisu wszelkie przykłady podań o pracę zostały napisana w dwóch wersjach: w formie klasycznej oraz kreatywnej. Każdy wzór podania o pracę dla Wychowawcy Świetlicy został również zapisany w trzech formatach umożliwiających przeglądanie plików przez poniższe aplikacje: Adobe Reader, Libre Office i Microsoft Office.

Pliki podania o pracę dla Wychowawcy Świetlicy są umieszczone w skompresowanym pliku .zip, który należy pobrać na dysk twardy komputera i rozpakować. Po wyborze interesującego nasz wzoru otwieramy go i rozpoczynamy edycję, uzupełniając nasze dane. Po zakończeniu edycji przykładu podania zatwierdzamy poprawki. Tak powstałe podanie o pracę można wydrukować albo wysłać przez e-mail do pracodawcy.
Wzór powstał przy udziale pracowników Akademii Mungo prowadzącej zajęcia dodatkowe w Bydgoszczy dla dzieci (http://www.mungo.pl/nasze-zajecia,zajecia-dodatkowe).

[wp_ad_camp_3]

Pobierz przykładowy wzór podania o pracę:

[bettersqueeze account=”1″ button=”images/get_4.png”][wpdm_file id=3]‡[/bettersqueeze]