Wzór Podania o Pracę Wychowawca Świetlicy

Wzór Podania o Pracę Wychowawca Świetlicy

Wzór Podania o Pracę dla Wychowawcy Świetlicy:

Podanie o pracę nie powinno zajmować więcej niż jedną stronę A4. Przy czym tekst powinien być napisany podstawową czcionką o standardowym wymiarze. Osoba zainteresowana pracą na stanowisku wychowawcy powinna wyróżniać się odpowiedzialnością, kreatywnością i charyzmą. Mile widziana jest zdolność budowania własnego autorytetu w grupie, co podkreślone zostało we wzorze podania o pracę dla Wychowawcy. Od wychowawcy oczekuje się odpowiedniego wykształcenia i doświadczenia.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1026 KB
  • Liczba znaków: 1382
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór podania o pracę dla Wychowawcy Świetlicy:

Wzór podania o pracę Wychowawca

Zaufaj specjalistom:

Dobre dokumenty aplikacyjne są podstawą do dostania satysfakcjonującej pracy. Serwis internetowy działający pod adresem MasterCV.pl otwarto z myślą o osobach, które mogą mieć problemy z pisaniem indywidualnych dokumentów. Na stronie umieszczono ponad 500 różnego rodzaju przykładów podań o pracę, które opracowano przy udziale osób zajmujących się codziennie rekrutacją lub są zatrudniani w firmach Human Resources.

Uwzględniając potrzeby czytelników serwisu wszystkie szablony podań o pracę powstały w dwóch wersjach: w formie klasycznej i nowoczesnej. Każdy przykład podania o pracę dla Wychowawcy Świetlicy został równocześnie zapisany w trzech formatach umożliwiających edycję plików przez poniższe aplikacje: Libre Office, Microsoft Office i Adobe Reader.

Pliki podania o pracę dla Wychowawcy Świetlicy są umieszczone w skompresowanym pliku .zip, który trzeba pobrać na dysk twardy i otworzyć. Po wyborze interesującego nas szablonu otwieramy go i zaczynamy edycję, uzupełniając nasze dane. Po zakończeniu edycji przykładu podania zapisujemy poprawki. Zapisane podanie o pracę możemy wydrukować albo wysłać przez e-mail do pracodawcy.