Wzór Podania o Pracę Urbanista

Wzór Podania o Pracę Urbanista

Wzór Podania o Pracę dla Urbanisty:

Wszystkie osoby, które twierdzą, że podanie o pracę można traktować jako zamiennik listu motywacyjnego są w błędzie. Są to dwa różne dokumenty. Podanie o pracę można składać w zakładzie pracy, który nie ogłosiła naboru nowych pracowników. Szablon podania o pracę dla Tynkarza został opracowany z myślą o osobach posiadających wykształcenie zawodowe, które odbyły praktykę w zawodzie. Ważna w tym zawodzie jest cierpliwość oraz zdolności manualne.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1172 KB
  • Liczba znaków: 1180
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz przykładowy wzór Podania o Pracę:

Aby pobrać przykładowy wzór Podania o Pracę należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Podania o Pracę.

Zaufaj specjalistom:

Profesjonalne dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do znalezienia satysfakcjonującej pracy. Serwis internetowy mieszczący się pod adresem www.MasterCV.pl otwarto z myślą o osobach, które mogą mieć problemy z napisaniem własnych dokumentów. W naszej bazie posiadamy około 500 różnych przykładów podań o pracę, które zostały napisane przy udziale osób zajmujących się na co dzień rekrutacją lub pracują w firmach HR.

Mając na uwadze wymagania czytelników serwisu wszystkie wzory podań o pracę powstały w dwóch formach: w formie tradycyjnej i nowoczesnej. Każdy wzór podania o pracę dla Urbanisty został także zapisany w trzech formatach umożliwiających otwieranie dokumentów przez następujące aplikacje: Adobe Reader, Libre Office i Microsoft Office.

Szablony podania o pracę dla Urbanisty znajdują się w skompresowanym pliku .zip, który należy pobrać na dysk twardy komputera i otworzyć. Nastęnie otwieramy interesujący nas plik i zaczynamy edycję, wstawiając nasze dane. Po zakończeniu edycji wzoru podania zatwierdzamy poprawki. Tak powstałe podanie o pracę możemy wydrukować lub wysłać pocztą elektroniczną do pracodawcy.