Wzór Podania o Pracę Taksówkarz

Wzór Podania o Pracę Taksówkarz

Wzór Podania o Pracę dla Taksówkarza:

Osoba zainteresowana zatrudnieniem w zakładzie pracy, który nie prowadzi otwartej rekrutacji może złożyć podanie o pracę. Wymagane na stanowisku ślusarza jest wykształcenie zawodowe, z kierunkiem nauczania-ślusarstwo. Szablon podania o pracę dla Ślusarza został przygotowany z myślą o osobach posiadających zdolności manualne, zainteresowania techniczne oraz dobrą koordynację wzrokowo-ruchową. Mile widziane jest doświadczenie w zawodzie.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1029 KB
  • Liczba znaków: 1168
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór podania o pracę dla Taksówkarza:

Wzór podania o pracę Kierowca

Zaufaj specjalistom:

Skuteczne dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do znalezienia satysfakcjonującej pracy. Serwis internetowy mieszczący się pod adresem MasterCV.pl otwarto z myślą o osobach, które mogą mieć problemy z stworzeniem własnych dokumentów. Nasza baza posiada około 500 różnego rodzaju szablonów podań o pracę, które opracowano przy współudziale osób zajmujących się zawodowo rekrutacją lub pracują w firmach Human Resources.

Uwzględniając potrzeby użytkowników serwisu wszystkie szablony podań o pracę zostały napisana w dwóch wersjach: w formie klasycznej i kreatywnej. Każdy szablon podania o pracę dla Taksówkarza został również zapisany w kilku formatach umożliwiających przeglądanie dokumentów przez poniższe programy: Libre Office, Microsoft Office i Adobe Reader.

Przykłady podania o pracę dla Taksówkarza znajdują się w spakowanym pliku .zip, który należy pobrać na komputer oraz rozpakować. Nastęnie otwieramy interesujący nas szablon i zaczynamy edycję, wstawiając nasze dane. Po ukończeniu edycji szablonu podania zatwierdzamy poprawki. Gotowe podanie o pracę można wydrukować albo wysłać pocztą e-mile do pracodawcy.