Wzór Podania o Pracę Pracownik Pomocniczy

Wzór Podania o Pracę Pracownik Pomocniczy

Wzór Podania o Pracę dla Pracownika Pomocniczego:

Podanie o pracę jest składane w celu zapytania o zatrudnienie. Powinno zawierać informacje, które teoretycznie mogą zainteresować rekrutującego. Szablon podania o pracę dla Pracownika Pomocniczego został opracowany z myślą o osobach komunikatywnych, kreatywnych i samodzielnych, które łatwo uczą się nowych rzeczy. Pracownicy poszukują na to stanowisko najczęściej osób uczących się zaocznie lub wieczorowo.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1111 KB
  • Liczba znaków: 1389
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz przykładowy wzór Podania o Pracę:

Aby pobrać przykładowy wzór Podania o Pracę należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Podania o Pracę.

Zaufaj specjalistom:

Profesjonalne dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do dostania dobrej pracy. Serwis internetowy mieszczący się pod adresem MasterCV.pl został stworzony z myślą o osobach, które mogą mieć problemy z pisaniem własnych dokumentów. W serwisie znajduje się około 500 różnych szablonów podań o pracę, które zostały napisane przy współudziale osób zajmujących się na co dzień rekrutacją lub pracują w firmach HR.

Mając na uwadze wymagania czytelników serwisu wszelkie szablony podań o pracę zostały napisana w dwóch wersjach: w formie tradycyjnej oraz kreatywnej. Każdy wzór podania o pracę dla Pracownika Pomocniczego został również zapisany w trzech formatach umożliwiających otwieranie plików przez następujące programy: Adobe Reader, Microsoft Office oraz Libre Office.

Przykłady podania o pracę dla Pracownika Pomocniczego znajdują się w skompresowanym pliku .zip, który należy pobrać na dysk twardy oraz rozpakować. Po wyborze interesującego nas wzoru otwieramy go i zaczynamy edycję, uzupełniając nasze dane. Po zakończeniu edycji szablonu podania zatwierdzamy poprawki. Ukończone podanie o pracę można wydrukować albo wysłać pocztą e-mile do pracodawcy.