Wzór Podania o Pracę Pracownik Kantoru

Wzór Podania o Pracę Pracownik Kantoru

Wzór Podania o Pracę dla Pracownika Kantoru:

Warto na końcu podania umieścić podziękowanie za przeczytanie dokumentu i poprosić o pozytywne rozpatrzenie prośby w nim zawartej. Osoby korzystające ze wzoru podania o pracę dla Pracownika Kantoru, zainteresowane tego rodzaju pracą, powinny posiadać nienaganną opinię, popartą aktualnym zaświadczeniem o niekaralności. Pracodawcy poszukują na to stanowisko kandydatów z wykształceniem minimum średnim, a także ze znajomością minimum jednego obcego języka.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1009 KB
  • Liczba znaków: 1188
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz przykładowy wzór Podania o Pracę:

Aby pobrać przykładowy wzór Podania o Pracę należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Podania o Pracę.

Zaufaj specjalistom:

Skuteczne dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do znalezienia dobrej pracy. Baza dokumentów aplikacyjnych znajdująca się pod adresem www.MasterCV.pl powstał z myślą o osobach, które mogą mieć problemy z pisaniem indywidualnych dokumentów. Na stronie umieszczono prawie 500 różnego rodzaju wzorów podań o pracę, które zostały napisane przy współudziale osób zajmujących się na co dzień rekrutacją lub są zatrudniani w firmach Human Resources.

Mając na uwadze wymagania użytkowników serwisu wszelkie przykłady podań o pracę opracowano w dwóch wersjach: w formie klasycznej oraz nowoczesnej. Każdy szablon podania o pracę dla Pracownika Kantoru został także zapisany w trzech formatach umożliwiających otwieranie plików przez następujące aplikacje: Adobe Reader, Libre Office i Microsoft Office.

Wzory podania o pracę dla Pracownika Kantoru znajdują się w spakowanym pliku .zip, który należy pobrać na dysk twardy i otworzyć. Po wyborze interesującego nas wzoru otwieramy go i zaczynamy edycję, uzupełniając nasze dane. Po ukończeniu edycji szablonu podania zapisujemy zmiany. Zapisane podanie o pracę możemy wydrukować albo wysłać drogą elektroniczną do pracodawcy.