Szablon podania o pracę dla Montażysty:

Do podania o pracę można dołączyć załączniki. Najczęściej jest to życiorys zawodowy, świadectwo ukończenia kursu lub pisemną rekomendację. Szablon podania o pracę dla Montażysty został stworzony z myślą o osobach posiadających wykształcenie wyższe z zakresu realizacji, montażu lub informatyki. Mile widziana samodzielność, komunikatywność i odpowiedzialność. Doświadczenie w zawodzie będzie dodatkowym atutem.

Wzór podania o pracę Montażysta

Informacje o pliku:

Format: PDF, DOC, ODT
Rozmiar: 123 KB
Liczba znaków: 1101
Data dodania: 19.02.2013 r.


[wp_ad_camp_1]

Zaufaj specjalistom:

Profesjonalne dokumenty aplikacyjne są podstawą do znalezienia lepszej pracy. Serwis internetowy działający pod adresem MasterCV.pl otwarto z myślą o osobach, które mają trudności z napisaniem własnych dokumentów. W serwisie znajduje się około 500 różnych przykładów podań o pracę, które powstały przy udziale osób zajmujących się zawodowo rekrutacją lub są zatrudniani w firmach HR.

Mając na uwadze wymagania czytelników serwisu wszystkie szablony podań o pracę zostały napisana w dwóch wersjach: w formie tradycyjnej i nowoczesnej. Każdy szablon podania o pracę dla Montażysty został również zapisany w trzech formatach umożliwiających otwieranie plików przez poniższe aplikacje: Microsoft Office, Libre Office i Adobe Reader.

Pliki podania o pracę dla Montażysty znajdują się w skompresowanym pliku .zip, który należy pobrać na dysk twardy komputera i rozpakować. Dalej otwieramy interesujący nas plik i rozpoczynamy edycję, uzupełniając nasze własne informacje. Po ukończeniu edycji przykładu podania zatwierdzamy zmiany. Gotowe podanie o pracę możemy wydrukować lub wysłać pocztą e-mile do pracodawcy.

[wp_ad_camp_3]

Pobierz przykładowy wzór podania o pracę:

[bettersqueeze account=”1″ button=”images/get_4.png”][wpdm_file id=3]‡[/bettersqueeze]