Wzór CV Montażysta

Wzór CV Montażysta

Wzór CV dla Montażysty:

Obowiązkowymi elementami życiorysu zawodowego są dane osobowe, wykształcenie, poprzednie miejsca zatrudnienia oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Osoby zainteresowane pracą, polegającą na tworzeniu przekazu audiowizualnego, mogą skorzystać z szablonu Curriculum Vitae dla Montażysty. Mile widziane jest przez pracodawców odpowiednie wyższe wykształcenie, a także udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 947 KB
  • Liczba znaków: 2131
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz przykładowy wzór CV:

Aby pobrać przykładowy wzór CV należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Listu motywacyjnego.

Zaufaj specjalistom:

Baza szablonów Curriculum Vitae i innych dokumentów aplikacyjnych mieszczących się pod adresem www.MasterCV.pl mieści około 500 różnorodnych szablonów CV, podań, życiorysów i listów motywacyjnych. Wszystkie te dokumenty zostały przygotowane przez specjalistów w zakresie rekrutacji. Dzięki temu można być pewnym, że dostajesz szablon Curriculum Vitae najlepszej jakości.

Prezentowany poniżej przykład Curriculum Vitae dla Montażysty jest do pobrania w dwóch wariantach: w wersji tradycyjnej i w wersji kreatywnej. Ponadto wszystkie dokumenty zapisane są w trzech formatach: PDF, DOC i ODT, dzięki czemu możemy otworzyć szablony za pomocą aplikacji Microsoft Office, Libre Office oraz Adobe Reader.

Pobrany plik w skompresowanym formacie .zip pobieramy i zapisujemy na dysku twardym komputera, dalej należy go rozpakować i wybrać odpowiadający nam przykład CV dla Montażysty. Na końcu edytujemy dokument wstawiając tam własne dane. Tak stworzone CV daje nam pewność, że nasz dokument jest profesjonalnie napisany oraz posiada niezbędne walory dobrego Curriculum Vitae.