Wzór Podania o Pracę Maszynista

Wzór Podania o Pracę Maszynista

Wzór Podania o Pracę dla Maszynisty:

Podanie o pracę, w przeciwieństwie do listu motywacyjnego i Curriculum Vitae składa się wyłącznie z własnej inicjatywy. Wzór podania o pracę dla Maszynisty przygotowano dla osób cechujących się: refleksem, podzielnością uwagi i zdolnością koncentracji. Pracodawcy wymagają od kandydatów wykształcenia średniego technicznego, preferowane elektrotechniczne lub kolejowe. Mile widziane są osoby odpowiedzialne i rozważne.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1082 KB
  • Liczba znaków: 1360
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór podania o pracę dla Maszynisty:

Wzór podania o pracę Maszynista

Zaufaj specjalistom:

Dobre dokumenty aplikacyjne są podstawą do szukania satysfakcjonującej pracy. Strona internetowa działająca pod adresem www.MasterCV.pl został stworzony z myślą o osobach, które mogą mieć problemy z napisaniem własnych dokumentów. Nasza baza posiada ponad 500 różnych przykładów podań o pracę, które zostały napisane przy udziale specjalistów zajmujących się codziennie rekrutacją lub są zatrudniani w firmach Human Resources.

Biorąc pod uwagę potrzeby czytelników serwisu wszelkie szablony podań o pracę zostały napisana w dwóch formach: w formie tradycyjnej i nowoczesnej. Każdy przykład podania o pracę dla Maszynisty został również zapisany w trzech formatach umożliwiających otwieranie plików przez następujące programy: Microsoft Office, Libre Office i Adobe Reader.

Przykłady podania o pracę dla Maszynisty znajdują się w spakowanym pliku .zip, który trzeba pobrać na swój komputer i otworzyć. Dalej otwieramy interesujący nas plik i rozpoczynamy edycję, uzupełniając nasze własne informacje. Po ukończeniu edycji szablonu podania zapisujemy zmiany. Gotowe podanie o pracę można wydrukować albo wysłać pocztą elektroniczną do pracodawcy.