Szablon podania o pracę dla Kierownika Sklepu:

Poszukując pracy na stanowisku Kierownika Sklepu można spodziewać się trudności w znalezieniu interesujących ofert. Szablon podania o pracę dla Kierownika Sklepu opracowaliśmy z myślą o osobach, które mają doświadczenie na podobnym stanowisku. Do podania należy obowiązkowo dołączyć list motywacyjny oraz indywidualne Curriculum Vitae. Tak przygotowane dokumenty aplikacyjne przesyłamy lub zanosimy osobiście do pracodawcy.

Wzór podania o pracę Kierownik Sklepu

Informacje o pliku:

Format: PDF, DOC, ODT
Rozmiar: 47 KB
Liczba znaków: 923
Data dodania: 15.08.2012 r.


[wp_ad_camp_1]

Zaufaj specjalistom:

Skuteczne dokumenty aplikacyjne są podstawą do otrzymania dobrej pracy. Serwis internetowy mieszczący się pod adresem www.MasterCV.pl został stworzony z myślą o osobach, które mają kłopoty z napisaniem własnych dokumentów. Na stronie umieszczono prawie 500 różnego rodzaju wzorów podań o pracę, które opracowano przy udziale specjalistów zajmujących się na co dzień rekrutacją lub pracują w firmach HR.

Uwzględniając potrzeby użytkowników serwisu wszystkie przykłady podań o pracę powstały w dwóch wersjach: w formie tradycyjnej oraz kreatywnej. Każdy szablon podania o pracę dla Kierownika Sklepu został także zapisany w trzech formatach umożliwiających edycję dokumentów przez poniższe programy: Adobe Reader, Libre Office i Microsoft Office.

Szablony podania o pracę dla Kierownika Sklepu są umieszczone w spakowanym pliku .zip, który trzeba pobrać na dysk twardy komputera oraz otworzyć. Dalej otwieramy interesujący nas szablon i rozpoczynamy edycję, wstawiając nasze własne informacje. Po zakończeniu edycji wzoru podania zapisujemy poprawki. Tak powstałe podanie o pracę można wydrukować lub wysłać pocztą elektroniczną do pracodawcy.

[wp_ad_camp_3]

Pobierz przykładowy wzór podania o pracę:

[bettersqueeze account=”1″ button=”images/get_4.png”][wpdm_file id=3]‡[/bettersqueeze]