Wzór Podania o Pracę Kierownik Sklepu

Wzór Podania o Pracę Kierownik Sklepu

Wzór Podania o Pracę dla Kierownika Sklepu:

Poszukując pracy na stanowisku Kierownika Sklepu można spodziewać się trudności w znalezieniu interesujących ofert. Szablon podania o pracę dla Kierownika Sklepu opracowaliśmy z myślą o osobach, które mają doświadczenie na podobnym stanowisku. Do podania należy obowiązkowo dołączyć list motywacyjny oraz indywidualne Curriculum Vitae. Tak przygotowane dokumenty aplikacyjne przesyłamy lub zanosimy osobiście do pracodawcy.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 977 KB
  • Liczba znaków: 1255
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz przykładowy wzór Podania o Pracę:

Aby pobrać przykładowy wzór Podania o Pracę należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Podania o Pracę.

Zaufaj specjalistom:

Dobre dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do szukania satysfakcjonującej pracy. Serwis internetowy działający pod adresem MasterCV.pl powstał z myślą o osobach, które mają trudności z napisaniem własnych dokumentów. Nasza baza posiada około 500 różnych wzorów podań o pracę, które opracowano przy udziale osób zajmujących się na co dzień rekrutacją lub są zatrudniani w firmach HR.

Biorąc pod uwagę potrzeby użytkowników serwisu wszystkie przykłady podań o pracę opracowano w dwóch formach: w formie tradycyjnej oraz nowoczesnej. Każdy wzór podania o pracę dla Kierownika Sklepu został równocześnie zapisany w trzech formatach umożliwiających edycję plików przez następujące programy: Adobe Reader, Microsoft Office oraz Libre Office.

Szablony podania o pracę dla Kierownika Sklepu znajdują się w spakowanym pliku .zip, który należy pobrać na dysk twardy oraz rozpakować. Dalej otwieramy interesujący nas szablon i rozpoczynamy edycję, wstawiając nasze własne informacje. Po ukończeniu edycji szablonu podania zatwierdzamy zmiany. Gotowe podanie o pracę można wydrukować lub wysłać pocztą elektroniczną do pracodawcy.