Wzór Podania o Pracę Kierowca kat. C+E

Wzór Podania o Pracę Kierowca kat. C+E

Wzór Podania o Pracę dla Kierowcy kat. C+E:

W podaniu o pracę kandydat powinien krótko przedstawić swoje doświadczenie zawodowe, osobiste predyspozycje i ukończone kursy. Osoby zainteresowane pracą na stanowisku kierowcy C+E najczęściej starają się o zatrudnienie w firmach transportowych on zasięgu międzynarodowym. Szablon podania o pracę dla Kierowcy C+E uwzględnia zatem u kandydata oprócz odpowiedniej kategorii prawa jazdy, znajomość minimum jednego języka obcego.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 935 KB
  • Liczba znaków: 1521
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz wzór podania o pracę dla Kierowcy kat. C+E:

Wzór podania o pracę Kierowca Samochodów Ciężarowych

Zaufaj specjalistom:

Skuteczne dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do dostania dobrej pracy. Baza dokumentów aplikacyjnych znajdująca się pod adresem MasterCV.pl został stworzony z myślą o osobach, które mogą mieć problemy z stworzeniem indywidualnych dokumentów. Nasza baza posiada ponad 500 różnych wzorów podań o pracę, które powstały przy współudziale osób zajmujących się na co dzień rekrutacją lub są zatrudniani w firmach Human Resources.

Uwzględniając wymagania użytkowników serwisu wszystkie szablony podań o pracę powstały w dwóch wersjach: w formie klasycznej oraz nowoczesnej. Każdy szablon podania o pracę dla Kierowcy kat. C+E został równocześnie zapisany w kilku formatach umożliwiających otwieranie dokumentów przez poniższe programy: Microsoft Office, Libre Office i Adobe Reader.

Wzory podania o pracę dla Kierowcy kat. C+E znajdują się w skompresowanym pliku .zip, który trzeba pobrać na dysk twardy i otworzyć. Po wyborze interesującego nas szablonu otwieramy go i zaczynamy edycję, wstawiając nasze dane. Po ukończeniu edycji przykładu podania zatwierdzamy zmiany. Gotowe podanie o pracę możemy wydrukować albo wysłać pocztą elektroniczną do pracodawcy.