Wzór Podania o Pracę Kaskader

Wzór Podania o Pracę Kaskader

Wzór Podania o Pracę dla Kaskadera:

Oprócz prośby o zatrudnienie na określone stanowisko pracy, w podaniu o pracę należy umieścić, informacje o kwalifikacjach aplikującego. Szablon podania o pracę dla Kaskadera przygotowano dla osób odpornych psychicznie, odważnych, punktualnych i ostrożnych. Pracodawcy nie stawiają sztywnych wymagań odnośnie wykształcenia, choć duże szanse mają osoby, które ukończyły Akademię Wychowania Fizycznego. Atutem będzie umiejętność pracy w grupie i chęć samodoskonalenia się.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1017 KB
  • Liczba znaków: 1196
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz przykładowy wzór Podania o Pracę:

Aby pobrać przykładowy wzór Podania o Pracę należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Podania o Pracę.

Zaufaj specjalistom:

Skuteczne dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do znalezienia lepszej pracy. Serwis internetowy działający pod adresem www.MasterCV.pl został stworzony z myślą o osobach, które mogą mieć trudności z stworzeniem własnych dokumentów. Nasza baza posiada prawie 500 różnych wzorów podań o pracę, które powstały przy współudziale osób zajmujących się codziennie rekrutacją lub są zatrudniani w firmach Human Resources.

Mając na uwadze wymagania czytelników serwisu wszystkie szablony podań o pracę zostały napisana w dwóch wersjach: w formie tradycyjnej oraz nowoczesnej. Każdy przykład podania o pracę dla Kaskadera został równocześnie zapisany w trzech formatach umożliwiających edycję dokumentów przez poniższe programy: Adobe Reader, Libre Office i Microsoft Office.

Pliki podania o pracę dla Kaskadera znajdują się w spakowanym pliku .zip, który należy pobrać na swój komputer oraz rozpakować. Po wyborze interesującego nas szablonu otwieramy go i rozpoczynamy edycję, wstawiając nasze własne informacje. Po ukończeniu edycji szablonu podania zapisujemy poprawki. Ukończone podanie o pracę możemy wydrukować lub wysłać drogą elektroniczną do pracodawcy.