Wzór Podania o Pracę Inżynier Budowy

Wzór Podania o Pracę Inżynier Budowy

Wzór Podania o Pracę dla Inżyniera Budowy:

Przy tworzeniu podania o pracę należy pamiętać, aby użyte w nim zwroty grzecznościowe miały charakter ogólny, bez użycia konkretnego nazwiska. Chętni na stanowisko inżyniera budowy powinni posiadać dyplom ukończenia studiów wyższych budowlanych. Szablon podania o pracę dla Inżyniera Budowy został opracowany z myślą o osobach wyróżniających się precyzją, zdolnościami matematycznymi, analitycznym myśleniem i cechami przywódczymi.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 932 KB
  • Liczba znaków: 1210
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz wzór podania o pracę dla Inżyniera Budowy:

Wzór podania o pracę Kierownik Budowy

Zaufaj specjalistom:

Dobre dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do dostania lepszej pracy. Serwis internetowy działający pod adresem MasterCV.pl powstał z myślą o osobach, które mają problemy z pisaniem własnych dokumentów. Na stronie umieszczono około 500 różnych szablonów podań o pracę, które opracowano przy współudziale osób zajmujących się na co dzień rekrutacją lub są zatrudniani w firmach Human Resources.

Mając na uwadze potrzeby czytelników serwisu wszystkie wzory podań o pracę opracowano w dwóch formach: w formie tradycyjnej oraz nowoczesnej. Każdy przykład podania o pracę dla Inżyniera Budowy został równocześnie zapisany w trzech formatach umożliwiających edycję plików przez poniższe programy: Adobe Reader, Microsoft Office i Libre Office.

Przykłady podania o pracę dla Inżyniera Budowy są umieszczone w skompresowanym pliku .zip, który trzeba pobrać na swój komputer i rozpakować. Po wyborze interesującego nas wzoru otwieramy go i zaczynamy edycję, uzupełniając nasze własne informacje. Po zakończeniu edycji wzoru podania zatwierdzamy zmiany. Tak powstałe podanie o pracę możemy wydrukować lub wysłać pocztą e-mile do pracodawcy.