Wzór Podania o Pracę Introligator

Wzór Podania o Pracę Introligator

Wzór Podania o Pracę dla Introligatora:

Przy składaniu podania o pracę należy pamiętać, aby dokument nie był pomięty, ani poplamiony. Nie będzie to dobrze świadczyło o jego autorze, a sam dokument może szybko skończyć w koszu na śmieci. Osoby, które ukończyły szkoły zawodowe lub technika kształcące uczniów z zakresu poligrafii mogą starać się o przyjęcie na stanowisko introligatora. Przy kompletowaniu dokumentów aplikacyjnych mogą skorzystać z szablonu podania o pracę dla Introligatora.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 927 KB
  • Liczba znaków: 1205
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz wzór podania o pracę dla Introligatora:

Wzór podania o pracę Introligator

Zaufaj specjalistom:

Dobre dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do dostania dobrej pracy. Strona internetowa działająca pod adresem MasterCV.pl otwarto z myślą o osobach, które mogą mieć problemy z stworzeniem własnych dokumentów. Na stronie umieszczono ponad 500 różnego rodzaju wzorów podań o pracę, które powstały przy udziale osób zajmujących się codziennie rekrutacją lub są zatrudniani w firmach HR.

Mając na uwadze potrzeby czytelników serwisu wszystkie przykłady podań o pracę zostały napisana w dwóch wersjach: w formie klasycznej oraz kreatywnej. Każdy szablon podania o pracę dla Introligatora został również zapisany w trzech formatach umożliwiających otwieranie dokumentów przez następujące aplikacje: Adobe Reader, Libre Office i Microsoft Office.

Wzory podania o pracę dla Introligatora znajdują się w skompresowanym pliku .zip, który trzeba pobrać na dysk twardy komputera i rozpakować. Po wyborze interesującego nas szablonu otwieramy go i rozpoczynamy edycję, wstawiając nasze dane. Po ukończeniu edycji wzoru podania zapisujemy poprawki. Ukończone podanie o pracę możemy wydrukować lub wysłać pocztą e-mile do pracodawcy.