Wzór Listu Motywacyjnego Robotnik

Wzór Listu Motywacyjnego Robotnik

Wzór Listu Motywacyjnego dla Robotnika:

Jak sama nazwa wskazuje dokument ten jest listem, powinien więc jasno określać zarówno nadawcę jak i adresata. Prawidłowo zredagowany list składa się z rozpoczęcia, rozwinięcia i zakończenie, czyli podsumowania. Szablon listu motywacyjnego dla Robotnika opracowany został z myślą o kandydatach posiadających wykształcenie minimum podstawowe lub gimnazjalne. Chętni na to stanowisko powinni cechować się sprawnością fizyczną i rzetelnością.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1038 KB
  • Liczba znaków: 2195
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór listu motywacyjnego dla Robotnika:

Wzór listu motywacyjnego Pracownik Budowlany

Zaufaj specjalistom:

List motywacyjny jest uzupełnieniem CV. Wśród ponad 500 szablonów dokumentów aplikacyjnych umieszczonych na stronie MasterCV.pl, dostępne są również przykłady listów motywacyjnych. Każdy przykład opracowany jest przez osoby mające odpowiednie doświadczenie nabyte w trakcie wielu szkoleń i pracy w branży Human Resources w kraju.

Poniższy przykład listu motywacyjnego dla Robotnika dostępny jest w trzech formatach: PDF, DOC oraz ODT. Dzięki temu każdy bez problemu otworzy i będzie mógł zmieniać zawarte informacje przy pomocy programów: Adobe Reader, Libre Office i Microsoft Office. Ponadto wszystkie szablony listów motywacyjnych mają dwie wersje: klasyczną i nowoczesną.

Paczka z wzorem listu motywacyjnego dla Robotnika trzeba ściągnąć poniżej i następnie zapisać na dysku komputera. Wzór spakowany jest w formacie .zip, który trzeba rozpakować. Wybieramy wersję, którą chcemy zmienić i przystępujemy do edycji dokumentu. Na końcu należy pamiętać, żeby zatwierdzić wynik naszej pracy.