Wzór CV Windykator


Wzór CV dla Windykatora:

Samorządy są jednym z większych pracodawców w każdymi mieście. Praca na stanowisku urzędnika wbrew pozorom nie należy do najłatwiejszych. Od kandydatów wymagane jest wyższe wykształcenie o kierunku odpowiadającym danemu stanowisku pracy, nienaganna opinia, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych. Dodatkowym atutem bywa znajomość ustaw w szczególności o samorządzie, umiejętnośc pracy w zespole i dobry kontakt z petentem.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 915 KB
  • Liczba znaków: 2171
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz przykładowy wzór CV:

Aby pobrać przykładowy wzór CV należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Listu motywacyjnego.

Zaufaj specjalistom:

Baza przykładów CV i innych dokumentów aplikacyjnych znajdujących się pod adresem MasterCV.pl mieści około 500 różnych szablonów Curriculum Vitae, listów motywacyjnych, podań i życiorysów. Każdy z tych dokumentów został przygotowany przez specjalistów w zakresie rekrutacji. Dzięki temu można być pewnym, że dostajesz wzór Curriculum Vitae najwyższej jakości.

Dostępny poniżej wzór Curriculum Vitae dla Windykatora dostępny jest do ściągnięcia w dwóch wersjach: w wersji klasycznej i w wersji kreatywnej. Ponadto wszystkie dokumenty zapisane są w trzech formatach: ODT, DOC oraz PDF, dzięki czemu możemy otworzyć pliki przy pomocy programów Adobe Reader, Microsoft Office i Libre Office.

Ściągniętą paczkę w skompresowanym formacie .zip należy pobrać i zapisać na dysku twardym komputera, dalej należy go rozpakować i wybrać interesujący nas przykład CV dla Windykatora. Na końcu przechodzimy do edycji dokumentu wstawiając własne dane. Tak napisane CV daje nam pewność, że nasz dokument aplikacyjny jest profesjonalnie napisany i posiada wszystkie przymioty dobrego CV.