Wzór CV Ulotkarz


Wzór CV dla Ulotkarza:

Curriculum Vitae jest podstawowym dokumentem wymaganym przez pracodawców w procesie rekrutacji. Wzór CV dla Trenera Sportowego został opracowany z myślą o osobach posiadających wykształcenie wyższe na kierunku wychowanie fizyczne. Pracodawcy najczęściej wymagają od kandydatów doświadczenia w pracy z grupą oraz dużego poczucia odpowiedzialności. Kandydaci mogą składać swoje dokumenty aplikacyjne w klubach sportowych.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1017 KB
  • Liczba znaków: 2253
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz przykładowy wzór CV:

Aby pobrać przykładowy wzór CV należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Listu motywacyjnego.

Zaufaj specjalistom:

Grupa przykładów CV oraz pozostałych dokumentów aplikacyjnych mieszczących się pod adresem MasterCV.pl obejmuje około 500 różnych wzorów CV, podań, życiorysów oraz listów motywacyjnych. Wszystkie te dokumenty zostały przygotowane przez specjalistów w zakresie rekrutacji. Dzięki temu możesz być pewien, że otrzymujesz wzór Curriculum Vitae najlepszej jakości.

Dostępny poniżej przykład Curriculum Vitae dla Ulotkarza dostępny jest do ściągnięcia w dwóch wersjach: w wersji klasycznej oraz w wersji nowoczesnej. Ponadto każdy plik zapisany jest w następujących formatach: ODT, DOC oraz PDF, dzięki czemu można otworzyć wzory przy pomocy aplikacji Adobe Reader, Libre Office i Microsoft Office.

Ściągnięty plik w spakowanym formacie .zip pobieramy i zapisujemy w naszym komputerze, następnie musimy go otworzyć i wybrać interesujący nas wzór CV dla Ulotkarza. Na sam koniec edytujemy dokument wstawiając osobiste dane. Tak stworzone Curriculum Vitae daje nam pewność, że nasz dokument aplikacyjny jest profesjonalnie napisany oraz posiada wszystkie walory dobrego CV.