Wzór CV Tancerz

Wzór CV Tancerz

Wzór CV dla Tancerza:

Praca taksówkarza dostępna jest dla każdego, kto posiada prawo jazdy oraz zda specjalistyczny egzamin poprzedzony kursem z topografii miasta i znajomości przepisów ruchu drogowego. Najłatwiej pracę znaleźć w dużych korporacjach, które skupiają wielu kierowców oraz zapewniają pełną obsługę wraz z przyjmowaniem zleceń od klientów. Często potrzebny jest również własny samochód. Praca nie jest lekka ale pozwala nie nienormowany czas pracy.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1016 KB
  • Liczba znaków: 2332
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór CV dla Tancerza:

Wzór CV Tancerz

Zaufaj specjalistom:

Grupa przykładów CV oraz innych dokumentów aplikacyjnych znajdujących się pod adresem www.MasterCV.pl posiada około 500 różnych wzorów Curriculum Vitae, życiorysów, listów motywacyjnych oraz podań. Każdy z tych dokumentów został przygotowany przez osoby zajmujące się rekrutacją. Dzięki temu można być pewnym, że dostajesz przykład Curriculum Vitae najlepszej jakości.

Dostępny powyżej przykład CV dla Tancerza dostępny jest do ściągnięcia w dwóch wariantach: w wersji klasycznej oraz w wersji nowoczesnej. Ponadto wszystkie pliki zapisane są w trzech formatach: PDF, DOC oraz ODT, dzięki czemu otworzyć pliki przy pomocy aplikacji Adobe Reader, Microsoft Office i Libre Office.

Pobrany plik w skompresowanym formacie .zip należy pobrać i zapisać na dysku twardym komputera, dalej musimy go rozpakować i wybrać interesujący nas przykład CV dla Tancerza. Na sam koniec przechodzimy do edycji dokumentu wstawiając tam własne dane. Tak stworzone CV daje pewność, że nasz dokument aplikacyjny jest profesjonalnie napisany oraz posiada niezbędne przymioty dobrego Curriculum Vitae.