Szablon Curriculum Vitae dla Spawacza:

Praca spawacza przeznaczona jest dla osób wytrwałych i odpornych na zmęczenie. Szablon CV dla Spawacza przygotowano z myślą o osobach, które posiadają doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Do głównych zadań w trakcie pracy należy przede wszystkim montaż i spawanie konstrukcji stalowych. Od kandydatów wymagana jest sprawność fizyczna i manualna, dobre zdrowie, znajomość rysunku technicznego oraz kilkuletnie doświadczenie.

Wzór CV Spawacz

Informacje o pliku:

Format: PDF, DOC, ODT
Rozmiar: 82 KB
Liczba znaków: 1092
Data dodania: 17.08.2012 r.


[wp_ad_camp_1]

Zaufaj specjalistom:

Baza Curriculum Vitae oraz pozostałych dokumentów aplikacyjnych umieszczona pod adresem www.MasterCV.pl mieści prawie 500 różnego rodzaju przykładów CV, życiorysów, listów motywacyjnych oraz podań. Wszystkie te dokumenty zostały przygotowane przez specjalistów w zakresie HR. Dzięki temu można być pewnym, że pobierasz wzór CV najlepszej jakości.

Prezentowany poniżej przykład CV dla Spawacza jest do ściągnięcia w dwóch wersjach: w wersji tradycyjnej oraz w wersji nowoczesnej. Dodatkowo wszystkie pliki zapisane są w trzech formatach: PDF, DOC oraz ODT, dzięki czemu możemy otworzyć pliki przy pomocy aplikacji Libre Office, Microsoft Office i Adobe Reader.

Pobrany plik w spakowanym formacie .zip pobieramy oraz zapisujemy w naszym komputerze, następnie należy go rozpakować i wybrać interesujący nas szablon Curriculum Vitae dla Spawacza. Na sam koniec przechodzimy do edycji dokumentu wstawiając indywidualne dane. Tak napisane CV daje nam pewność, że nasz dokument aplikacyjny jest profesjonalnie napisany i posiada wszelkie przymioty dobrego Curriculum Vitae.

[wp_ad_camp_3]

Pobierz przykładowy wzór CV:

[bettersqueeze account=”1″ button=”images/get_4.png”][wpdm_file id=1]‡[/bettersqueeze]