Wzór CV Spawacz

Wzór CV Spawacz

Wzór CV dla Spawacza:

Praca spawacza przeznaczona jest dla osób wytrwałych i odpornych na zmęczenie. Szablon CV dla Spawacza przygotowano z myślą o osobach, które posiadają doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Do głównych zadań w trakcie pracy należy przede wszystkim montaż i spawanie konstrukcji stalowych. Od kandydatów wymagana jest sprawność fizyczna i manualna, dobre zdrowie, znajomość rysunku technicznego oraz kilkuletnie doświadczenie.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 885 KB
  • Liczba znaków: 2069
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór CV dla Spawacza:

Wzór CV Spawacz

Zaufaj specjalistom:

Baza przykładów Curriculum Vitae i innych dokumentów aplikacyjnych znajdujących się pod adresem www.MasterCV.pl posiada ponad 500 różnorodnych przykładów Curriculum Vitae, podań, życiorysów oraz listów motywacyjnych. Każdy z tych dokumentów został przygotowany przez specjalistów w zakresie rekrutacji. Dzięki temu można być pewnym, że otrzymujesz szablon Curriculum Vitae najwyższej jakości.

Prezentowany poniżej szablon CV dla Spawacza dostępny jest do ściągnięcia w dwóch wariantach: w wersji klasycznej oraz w wersji kreatywnej. Dodatkowo każdy plik zapisany jest w następujących formatach: DOC, ODT i PDF, dzięki czemu można otworzyć szablony za pomocą programów Adobe Reader, Libre Office i Microsoft Office.

Ściągniętą paczkę w skompresowanym formacie .zip należy pobrać i zapisać na dysku twardym komputera, dalej należy go rozpakować i wybrać odpowiadający nam przykład CV dla Spawacza. Na sam koniec edytujemy dokument wstawiając tam indywidualne dane. Tak napisane Curriculum Vitae daje pewność, że nasz dokument jest profesjonalnie napisany oraz posiada wszelkie walory dobrego CV.