Wzór CV Sekretarz


Wzór CV dla Sekretarza:

Wpisy dotyczące hobby i zainteresowań kandydata mogą być dla pracodawcy cennym źródłem informacji dotyczących cech osobowości aplikującego. Schemat Curriculum Vitae dla Sekretarza został przygotowany specjalnie dla kandydatów cechujących się umiejętnością wypowiadania się na piśmie. Potrzebne do tego jest albo wykształcenie wyższe humanistyczne, albo wieloletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 905 KB
  • Liczba znaków: 2089
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz przykładowy wzór CV:

Aby pobrać przykładowy wzór CV należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Listu motywacyjnego.

Zaufaj specjalistom:

Baza przykładów Curriculum Vitae oraz pozostałych dokumentów aplikacyjnych znajdujących się pod adresem MasterCV.pl mieści około 500 różnych przykładów CV, listów motywacyjnych, podań oraz życiorysów. Wszystkie te dokumenty zostały przygotowane przez specjalistów w zakresie HR. Dzięki temu posiadasz pewność, że pobierasz wzór Curriculum Vitae najlepszej jakości.

Prezentowany poniżej szablon CV dla Sekretarza dostępny jest do pobrania w dwóch wersjach: w wersji klasycznej oraz w wersji nowoczesnej. Dodatkowo każdy dokument zapisany jest w trzech formatach: PDF, ODT oraz DOC, dzięki czemu otworzyć szablony za pomocą programów Libre Office, Microsoft Office i Adobe Reader.

Pobraną paczkę w spakowanym formacie .zip pobieramy oraz zapisujemy w naszym komputerze, dalej musimy go rozpakować i wybrać interesujący nas przykład CV dla Sekretarza. Na końcu przechodzimy do edycji dokumentu wstawiając tam osobiste dane. Tak napisane CV daje nam pewność, że nasz dokument jest dobrze napisany i posiada wszelkie przymioty dobrego CV.