Wzór CV Robotnik Drogowy


Wzór CV dla Robotnika Drogowego:

Życiorys zawodowy, wraz z listem motywacyjnym stanowi podstawowe źródło informacji o kandydacie, z którego korzysta rekrutujący. Osoby zainteresowane pracą przy budowie dróg i autostrad mogą skorzystać z szablonu CV dla Robotnika Drogowego. Został on stworzony z myślą o absolwentach szkół budowlanych, zawodowych i średnich technicznych. Najlepiej sprawdzają się na tym stanowisku osoby odpowiedzialne, systematyczne i pracowite.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1008 KB
  • Liczba znaków: 2370
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz przykładowy wzór CV:

Aby pobrać przykładowy wzór CV należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Listu motywacyjnego.

Zaufaj specjalistom:

Grupa przykładów CV i pozostałych dokumentów aplikacyjnych umieszczona pod adresem MasterCV.pl mieści prawie 500 różnego rodzaju wzorów CV, podań, życiorysów oraz listów motywacyjnych. Każdy z tych dokumentów został przygotowany przez osoby zajmujące się rekrutacją. Dzięki temu można być pewnym, że otrzymujesz szablon CV najlepszej jakości.

Dostępny poniżej przykład CV dla Robotnika Drogowego jest do pobrania w dwóch wariantach: w wersji tradycyjnej oraz w wersji kreatywnej. Dodatkowo każdy dokument zapisany jest w trzech formatach: DOC, ODT i PDF, dzięki czemu można otworzyć wzory przy pomocy programów Microsoft Office, Libre Office i Adobe Reader.

Ściągniętą paczkę w spakowanym formacie .zip pobieramy oraz zapisujemy w naszym komputerze, dalej należy go otworzyć i wybrać odpowiadający nam szablon Curriculum Vitae dla Robotnika Drogowego. Na końcu przechodzimy do edycji dokumentu wstawiając tam własne dane. Tak napisane Curriculum Vitae daje nam pewność, że nasz dokument jest profesjonalnie napisany oraz posiada niezbędne przymioty dobrego CV.