Wzór CV Pracownik Ochrony

Wzór CV Pracownik Ochrony

Wzór CV dla Pracownika Ochrony:

Praca dla ochroniarza skierowana jest dla osób dobrze zbudowanych, stanowczych i potrafiących posługiwać się bronią oraz walczyć wręcz. Do obowiązków należy ochrona mienia lub osób. Jest to praca w szczególności w dyskotekach, pubach, na stadionach, w trakcie imprez masowych oraz w obiektach przemysłowych, sklepach, centrach handlowych. Pracodawca zapewnia umowę o pracę, dogodne warunki zatrudnienia, możliwość rozwoju zawodowego i awansu.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 952 KB
  • Liczba znaków: 2136
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór CV dla Pracownika Ochrony:

Wzór CV Pracownik Ochrony Osób i Mienia

Zaufaj specjalistom:

Baza szablonów Curriculum Vitae i innych dokumentów aplikacyjnych znajdujących się pod adresem www.MasterCV.pl mieści około 500 różnego rodzaju przykładów CV, podań, życiorysów i listów motywacyjnych. Wszystkie te dokumenty zostały przygotowane przez osoby zajmujące się HR. Dzięki temu pewność, że dostajesz szablon Curriculum Vitae najwyższej jakości.

Prezentowany na tej stronie przykład Curriculum Vitae dla Pracownika Ochrony dostępny jest do pobrania w dwóch wariantach: w wersji tradycyjnej i w wersji nowoczesnej. Ponadto każdy dokument zapisany jest w trzech formatach: PDF, ODT i DOC, dzięki czemu można otworzyć pliki za pomocą aplikacji Libre Office, Microsoft Office oraz Adobe Reader.

Pobraną paczkę w skompresowanym formacie .zip pobieramy i zapisujemy na dysku twardym komputera, dalej musimy go rozpakować i wybrać interesujący nas przykład CV dla Pracownika Ochrony. Na końcu edytujemy dokument wstawiając tam indywidualne dane. Tak napisane Curriculum Vitae daje nam pewność, że nasz dokument aplikacyjny jest profesjonalnie napisany oraz posiada wszystkie walory dobrego CV.