Wzór CV Opiekunka Starszych Osób

Wzór CV Opiekunka Starszych Osób

Wzór CV dla Opiekunki Starszych Osób:

Do pracy opiekunki wymagane jest w pierwszej kolejności powołanie i duża dawka cierpliwości. Ponadto od kandydatów wymagany jest dobry stan zdrowia, pozytywne nastawienie, chęć pomocy innym oraz doświadczenie w podobnych pracach. Do głównych zadań opiekunki należy karmienie podopiecznych, przebieranie, mycie, podawanie lekarstw i spędzanie z nimi wolnego czasu. Praca jest bardzo wymagająca i nie każdy jest w stanie jej sprostać.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 988 KB
  • Liczba znaków: 2172
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór CV dla Opiekunki Starszych Osób:

Wzór CV Opiekunka Starszych Osób

Zaufaj specjalistom:

Baza szablonów CV i innych dokumentów aplikacyjnych mieszczących się pod adresem MasterCV.pl mieści ponad 500 różnego rodzaju przykładów Curriculum Vitae, listów motywacyjnych, podań i życiorysów. Każdy z tych dokumentów został przygotowany przez specjalistów w zakresie HR. Dzięki temu można być pewnym, że otrzymujesz szablon CV najwyższej jakości.

Prezentowany na tej stronie szablon Curriculum Vitae dla Opiekunki Starszych Osób dostępny jest do pobrania w dwóch wersjach: w wersji tradycyjnej i w wersji nowoczesnej. Dodatkowo każdy plik zapisany jest w następujących formatach: PDF, DOC i ODT, dzięki czemu można otworzyć szablony przy pomocy programów Libre Office, Microsoft Office oraz Adobe Reader.

Ściągnięty plik w spakowanym formacie .zip należy pobrać oraz zapisać na dysku twardym komputera, następnie należy go otworzyć i wybrać odpowiadający nam szablon Curriculum Vitae dla Opiekunki Starszych Osób. Na sam koniec przechodzimy do edycji dokumentu wstawiając indywidualne dane. Tak napisane Curriculum Vitae daje nam pewność, że nasz dokument jest profesjonalnie napisany oraz posiada wszelkie walory dobrego CV.