Szablon Curriculum Vitae dla Operatora Maszyn CNC:

Praca jako operator maszyn CNC skierowana jest głównie do mężczyzn. Pracodawcy od kandydatów do pacy wymagają przede wszystkim wykształcenia technicznego, umiejętność obsługi maszyn CNC, umiejętności czytania rysunków technicznych oraz kursu obsługi obrabiarek numerycznych. W zamian pracodawcy oferują stałą i stabilna pracę i atrakcyjne wynagrodzenie stosowne do posiadanych umiejętności.

Wzór CV Operator Maszyn CNC

Informacje o pliku:

Format: PDF, DOC, ODT
Rozmiar: 103 KB
Liczba znaków: 1739
Data dodania: 17.08.2012 r.


[wp_ad_camp_1]

Zaufaj specjalistom:

Baza wzorów CV i pozostałych dokumentów aplikacyjnych umieszczona pod adresem www.MasterCV.pl posiada prawie 500 różnego rodzaju wzorów Curriculum Vitae, podań, życiorysów oraz listów motywacyjnych. Każdy z tych dokumentów został przygotowany przez specjalistów w zakresie HR. Dzięki temu można być pewnym, że otrzymujesz szablon CV najwyższej jakości.

Dostępny poniżej szablon Curriculum Vitae dla Operatora Maszyn CNC jest do ściągnięcia w dwóch wariantach: w wersji klasycznej oraz w wersji nowoczesnej. Ponadto każdy dokument zapisany jest w następujących formatach: PDF, DOC oraz ODT, dzięki czemu otworzyć wzory przy pomocy programów Microsoft Office, Libre Office oraz Adobe Reader.

Pobrany plik w spakowanym formacie .zip pobieramy i zapisujemy w naszym komputerze, dalej należy go rozpakować i wybrać interesujący nas wzór CV dla Operatora Maszyn CNC. Na samym końcu przechodzimy do edycji dokumentu wstawiając indywidualne dane. Tak napisane CV daje nam pewność, że nasz dokument jest profesjonalnie napisany oraz posiada niezbędne przymioty dobrego Curriculum Vitae.

[wp_ad_camp_3]

Pobierz przykładowy wzór CV:

[bettersqueeze account=”1″ button=”images/get_4.png”][wpdm_file id=1]‡[/bettersqueeze]