Wzór CV Operator Maszyn CNC

Wzór CV Operator Maszyn CNC

Wzór CV dla Operatora Maszyn:

Praca jako operator maszyn CNC skierowana jest głównie do mężczyzn. Pracodawcy od kandydatów do pacy wymagają przede wszystkim wykształcenia technicznego, umiejętność obsługi maszyn CNC, umiejętności czytania rysunków technicznych oraz kursu obsługi obrabiarek numerycznych. W zamian pracodawcy oferują stałą i stabilna pracę i atrakcyjne wynagrodzenie stosowne do posiadanych umiejętności.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 910 KB
  • Liczba znaków: 2094
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz przykładowy wzór CV:

Aby pobrać przykładowy wzór CV należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Listu motywacyjnego.

Zaufaj specjalistom:

Baza przykładów CV i innych dokumentów aplikacyjnych umieszczona pod adresem MasterCV.pl mieści ponad 500 różnego rodzaju przykładów CV, podań, życiorysów oraz listów motywacyjnych. Każdy z tych dokumentów został przygotowany przez specjalistów w zakresie HR. Dzięki temu można być pewnym, że otrzymujesz przykład Curriculum Vitae najlepszej jakości.

Dostępny poniżej wzór Curriculum Vitae dla Operatora Maszyn jest do ściągnięcia w dwóch wariantach: w wersji klasycznej oraz w wersji kreatywnej. Dodatkowo wszystkie dokumenty zapisane są w trzech formatach: ODT, DOC i PDF, dzięki czemu otworzyć pliki za pomocą programów Adobe Reader, Microsoft Office oraz Libre Office.

Ściągniętą paczkę w spakowanym formacie .zip należy pobrać oraz zapisać na dysku twardym komputera, następnie należy go rozpakować i wybrać odpowiadający nam przykład Curriculum Vitae dla Operatora Maszyn. Na końcu edytujemy dokument wstawiając tam własne dane. Tak napisane Curriculum Vitae daje nam pewność, że nasz dokument jest profesjonalnie napisany oraz posiada wszystkie przymioty dobrego CV.