Szablon Curriculum Vitae dla Murarza:

Życiorys zawodowy stanowi podstawowe źródło informacji o kandydacie, ubiegającym się o zatrudnienie na konkretnym stanowisku. Osoby zainteresowane praca w firmie budowlanej mogą skorzystać z szablonu CV dla Murarza. Został on opracowany z myślą o osobach posiadających wykształcenie zawodowe o profilu budowlanym oraz doświadczenie zdobyte w pracy na podobnym stanowisku. Mile widziana jest spostrzegawczość i refleks.

Wzór CV Murarz

Informacje o pliku:

Format: PDF, DOC, ODT
Rozmiar: 71 KB
Liczba znaków: 1246
Data dodania: 18.01.2013 r.


[wp_ad_camp_1]

Zaufaj specjalistom:

Baza CV i innych dokumentów aplikacyjnych znajdujących się pod adresem www.MasterCV.pl mieści prawie 500 różnorodnych szablonów Curriculum Vitae, podań, życiorysów i listów motywacyjnych. Każdy z tych dokumentów został przygotowany przez osoby zajmujące się HR. Dzięki temu można być pewnym, że dostajesz wzór Curriculum Vitae najlepszej jakości.

Prezentowany powyżej przykład CV dla Murarza jest do pobrania w dwóch wersjach: w wersji klasycznej i w wersji nowoczesnej. Dodatkowo każdy dokument zapisany jest w trzech formatach: DOC, ODT i PDF, dzięki czemu można otworzyć szablony przy pomocy programów Adobe Reader, Libre Office i Microsoft Office.

Ściągniętą paczkę w skompresowanym formacie .zip należy pobrać i zapisać na dysku twardym komputera, następnie musimy go rozpakować i wybrać odpowiadający nam wzór Curriculum Vitae dla Murarza. Na końcu przechodzimy do edycji dokumentu wstawiając indywidualne dane. Tak stworzone Curriculum Vitae daje nam pewność, że nasz dokument jest profesjonalnie napisany i posiada wszelkie przymioty dobrego Curriculum Vitae.

[wp_ad_camp_3]

Pobierz przykładowy wzór CV:

[bettersqueeze account=”1″ button=”images/get_4.png”][wpdm_file id=1]‡[/bettersqueeze]