Wzór CV Murarz

Wzór CV Murarz

Wzór CV dla Murarza:

Życiorys zawodowy stanowi podstawowe źródło informacji o kandydacie, ubiegającym się o zatrudnienie na konkretnym stanowisku. Osoby zainteresowane praca w firmie budowlanej mogą skorzystać z szablonu CV dla Murarza. Został on opracowany z myślą o osobach posiadających wykształcenie zawodowe o profilu budowlanym oraz doświadczenie zdobyte w pracy na podobnym stanowisku. Mile widziana jest spostrzegawczość i refleks.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 989 KB
  • Liczba znaków: 2173
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór CV dla Murarza:

Wzór CV Murarz

Zaufaj specjalistom:

Baza szablonów CV i innych dokumentów aplikacyjnych mieszczących się pod adresem www.MasterCV.pl obejmuje prawie 500 różnorodnych przykładów Curriculum Vitae, listów motywacyjnych, podań i życiorysów. Każdy z tych dokumentów został przygotowany przez specjalistów w zakresie HR. Dzięki temu możesz być pewien, że pobierasz przykład CV najwyższej jakości.

Prezentowany powyżej wzór CV dla Murarza jest do ściągnięcia w dwóch wersjach: w wersji klasycznej i w wersji nowoczesnej. Ponadto każdy dokument zapisany jest w trzech formatach: DOC, ODT i PDF, dzięki czemu otworzyć szablony za pomocą aplikacji Microsoft Office, Libre Office oraz Adobe Reader.

Ściągniętą paczkę w spakowanym formacie .zip pobieramy oraz zapisujemy na dysku twardym komputera, dalej należy go rozpakować i wybrać odpowiadający nam przykład CV dla Murarza. Na sam koniec przechodzimy do edycji dokumentu wstawiając tam własne dane. Tak napisane Curriculum Vitae daje pewność, że nasz dokument aplikacyjny jest dobrze napisany i posiada wszelkie przymioty dobrego CV.