Wzór CV Meteorolog

Wzór CV Meteorolog

Wzór CV dla Meteorologa:

W życiorysie zawodowym, zwanym również CV, należy umieścić informacje dotyczące wykształcenia i doświadczenia zawodowego kandydata. Schemat CV dla Meteorologa przygotowany został z myślą o kandydatach posiadających zaświadczenie o odbyciu szkolenia organizowanego przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Dokumenty aplikacyjne można składać w stacjach i obserwatoriach meteorologicznych, a także w Lotniczych Biurach meteorologicznych.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1052 KB
  • Liczba znaków: 2236
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór CV dla Meteorologa:

Wzór CV Technik Meteorolog

Zaufaj specjalistom:

Baza wzorów CV i innych dokumentów aplikacyjnych znajdująca się pod adresem MasterCV.pl mieści prawie 500 różnych szablonów CV, życiorysów, listów motywacyjnych oraz podań. Wszystkie te dokumenty zostały przygotowane przez specjalistów w zakresie HR. Dzięki temu pewność, że dostajesz wzór CV najlepszej jakości.

Prezentowany powyżej przykład CV dla Meteorologa jest do ściągnięcia w dwóch wariantach: w wersji klasycznej oraz w wersji nowoczesnej. Dodatkowo wszystkie dokumenty zapisane są w trzech formatach: ODT, DOC i PDF, dzięki czemu możemy otworzyć pliki przy pomocy aplikacji Libre Office, Microsoft Office oraz Adobe Reader.

Pobraną paczkę w skompresowanym formacie .zip pobieramy i zapisujemy na dysku twardym komputera, następnie musimy go rozpakować i wybrać odpowiadający nam wzór CV dla Meteorologa. Na końcu edytujemy dokument wstawiając tam indywidualne dane. Tak napisane Curriculum Vitae daje pewność, że nasz dokument aplikacyjny jest dobrze napisany a także posiada niezbędne walory dobrego Curriculum Vitae.