Wzór CV Kasjer

Wzór CV Kasjer

Wzór CV dla Kasjera:

W związku z szybkim rozwojem usług i handlu detalicznego na polskim rynku pracy wciąż dużo jest ofert pracy dla Kasjerów. Do głównych zadań na tym stanowisku pracy należą wzorowa obsługa klienta, udzielanie informacji handlowych, dbanie o ekspozycję czy wyładunek towarów. Ponadto od kasjerów wymagana jest znajomość kasy fiskalnej, standardów obsługi klienta, wysoka kultura osobista oraz wysoka motywacja do pracy. Często w ofertach pracy nie jest wymagane doświadczenie zawodowe.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 895 KB
  • Liczba znaków: 2395
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz wzór CV dla Kasjera:

Wzór CV Kasjer

Zaufaj specjalistom:

Grupa szablonów Curriculum Vitae oraz innych dokumentów aplikacyjnych mieszczących się pod adresem www.MasterCV.pl obejmuje około 500 różnego rodzaju szablonów Curriculum Vitae, życiorysów, listów motywacyjnych i podań. Każdy z tych dokumentów został przygotowany przez osoby zajmujące się rekrutacją. Dzięki temu można być pewnym, że dostajesz przykład CV najwyższej jakości.

Dostępny powyżej wzór Curriculum Vitae dla Kasjera dostępny jest do pobrania w dwóch wariantach: w wersji tradycyjnej i w wersji kreatywnej. Ponadto wszystkie dokumenty zapisane są w trzech formatach: PDF, DOC oraz ODT, dzięki czemu można otworzyć szablony za pomocą aplikacji Microsoft Office, Libre Office i Adobe Reader.

Ściągniętą paczkę w skompresowanym formacie .zip pobieramy oraz zapisujemy w naszym komputerze, dalej należy go otworzyć i wybrać odpowiadający nam przykład Curriculum Vitae dla Kasjera. Na sam koniec edytujemy dokument wstawiając indywidualne dane. Tak napisane CV daje nam pewność, że nasz dokument aplikacyjny jest dobrze napisany i posiada niezbędne walory dobrego Curriculum Vitae.