Wzór CV Handlowiec

Wzór CV Handlowiec

Wzór CV dla Handlowca:

Forma i styl w jakim opracowany jest Curriculum Vitae świadczy o jego autorze, przybliża jego sylwetkę. Szablon CV dla Handlowca przygotowano na potrzeby osób zainteresowanych sprzedażą produktów lub usług danej firmy, czyli pracą opierającą się przede wszystkim na kontaktach z ludźmi. Oprócz wykształcenia kierunkowego, mile widziana przez pracodawców jest miła aparycja, zdolności negocjacyjne, dyspozycyjność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 917 KB
  • Liczba znaków: 2121
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz przykładowy wzór CV:

Aby pobrać przykładowy wzór CV należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Listu motywacyjnego.

Zaufaj specjalistom:

Grupa szablonów CV i innych dokumentów aplikacyjnych znajdująca się pod adresem www.MasterCV.pl mieści ponad 500 różnych wzorów CV, podań, życiorysów oraz listów motywacyjnych. Każdy z tych dokumentów został przygotowany przez specjalistów w zakresie rekrutacji. Dzięki temu możesz być pewien, że dostajesz szablon CV najlepszej jakości.

Prezentowany na tej stronie przykład Curriculum Vitae dla Handlowca jest do pobrania w dwóch wariantach: w wersji tradycyjnej i w wersji kreatywnej. Ponadto wszystkie pliki zapisane są w trzech formatach: DOC, ODT i PDF, dzięki czemu można otworzyć szablony za pomocą aplikacji Adobe Reader, Libre Office i Microsoft Office.

Ściągniętą paczkę w skompresowanym formacie .zip pobieramy oraz zapisujemy na dysku twardym komputera, dalej należy go rozpakować i wybrać odpowiadający nam przykład CV dla Handlowca. Na samym końcu przechodzimy do edycji dokumentu wstawiając tam osobiste dane. Tak napisane CV daje pewność, że nasz dokument aplikacyjny jest profesjonalnie napisany oraz posiada wszelkie cechy dobrego CV.