Wzór CV Gospodarz Obiektu

Wzór CV Gospodarz Obiektu

Wzór CV dla Gospodarza Obiektu:

Nie wolno zapominać o umieszczeniu na końcu życiorysu zawodowego, klauzuli odnośnie zgody na przetwarzaniu danych osobowych. Osoba zainteresowana zatrudnieniem na stanowisku związanym z pracami porządkowymi i konserwacyjnymi w obiekcie powinna skorzystać z szablonu CV dla Gospodarza Obiektu. Został on opracowany pod kątem osób z wykształceniem minimum zawodowym. Preferowane są osoby uczciwe, odpowiedzialne, bez nałogów.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 930 KB
  • Liczba znaków: 2114
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz wzór CV dla Gospodarza Obiektu:

Wzór CV Gospodarz Domu

Zaufaj specjalistom:

Baza przykładów CV i pozostałych dokumentów aplikacyjnych znajdująca się pod adresem www.MasterCV.pl mieści około 500 różnych wzorów CV, listów motywacyjnych, podań oraz życiorysów. Wszystkie te dokumenty zostały przygotowane przez osoby zajmujące się HR. Dzięki temu można być pewnym, że pobierasz szablon CV najlepszej jakości.

Prezentowany powyżej przykład Curriculum Vitae dla Gospodarza Obiektu jest do pobrania w dwóch wariantach: w wersji tradycyjnej oraz w wersji nowoczesnej. Dodatkowo każdy dokument zapisany jest w trzech formatach: DOC, ODT i PDF, dzięki czemu można otworzyć szablony za pomocą aplikacji Adobe Reader, Microsoft Office i Libre Office.

Ściągniętą paczkę w skompresowanym formacie .zip pobieramy i zapisujemy w naszym komputerze, dalej musimy go otworzyć i wybrać odpowiadający nam szablon Curriculum Vitae dla Gospodarza Obiektu. Na końcu przechodzimy do edycji dokumentu wstawiając osobiste dane. Tak stworzone CV daje pewność, że nasz dokument aplikacyjny jest dobrze napisany a także posiada wszelkie przymioty dobrego CV.