Wzór CV Copywriter

Wzór CV Copywriter

Wzór CV dla Copywritera:

Należy pamiętać o tym, że CV jest także dokumentem na podstawie którego rekrutujący może upewnić się, co do wiarygodności aplikującego. Szablon CV dla Copywritera opracowano z myślą o kandydatach ze zdolnościami artystycznymi i językowymi. Bardzo ważna w tym zawodzie jest uległość własnych ambicji artystycznych wobec wymagań potencjalnego klienta. Mile widziane są osoby odpowiedzialne, samodzielne i operatywne.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 953 KB
  • Liczba znaków: 2137
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz wzór CV dla Copywritera:

Wzór CV Specjalista do Spraw Marketingu i Handlu

Zaufaj specjalistom:

Baza szablonów Curriculum Vitae i innych dokumentów aplikacyjnych znajdujących się pod adresem www.MasterCV.pl obejmuje około 500 różnego rodzaju wzorów Curriculum Vitae, życiorysów, listów motywacyjnych i podań. Wszystkie te dokumenty zostały przygotowane przez specjalistów w zakresie HR. Dzięki temu posiadasz pewność, że dostajesz wzór CV najlepszej jakości.

Dostępny na tej stronie wzór CV dla Copywritera jest do pobrania w dwóch wersjach: w wersji klasycznej oraz w wersji kreatywnej. Dodatkowo wszystkie pliki zapisane są w trzech formatach: PDF, ODT i DOC, dzięki czemu możemy otworzyć pliki za pomocą aplikacji Libre Office, Microsoft Office oraz Adobe Reader.

Pobrany plik w spakowanym formacie .zip należy pobrać oraz zapisać na dysku twardym komputera, dalej musimy go rozpakować i wybrać odpowiadający nam przykład Curriculum Vitae dla Copywritera. Na samym końcu przechodzimy do edycji dokumentu wstawiając osobiste dane. Tak napisane CV daje pewność, że nasz dokument jest profesjonalnie napisany i posiada wszelkie walory dobrego CV.