Szablon podania o pracę dla Szwaczki:

Podanie o pracę warto uzupełnić o klauzulę dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez niej dokument może stać się całkowicie bezużyteczny. Osoby posiadające odpowiednie wykształcenie zawodowe lub certyfikat ukończenia specjalistycznego kursu mogą skorzystać z szablonu podania o pracę dla Szwaczki. Uwzględniono w nim takie cechy charakteru kandydatek jak: odpowiedzialność, dokładność i kreatywność.

Wzór podania o pracę Szwaczka

Informacje o pliku:

Format: PDF, DOC, ODT
Rozmiar: 88 KB
Liczba znaków: 1282
Data dodania: 22.02.2013 r.


[wp_ad_camp_1]

Zaufaj specjalistom:

Dobre dokumenty aplikacyjne są podstawą do otrzymania dobrej pracy. Strona internetowa znajdująca się pod adresem www.MasterCV.pl powstał z myślą o osobach, które mają problemy z pisaniem własnych dokumentów. W serwisie znajduje się około 500 różnego rodzaju przykładów podań o pracę, które zostały napisane przy udziale specjalistów zajmujących się na co dzień rekrutacją lub są zatrudniani w firmach HR.

Uwzględniając potrzeby czytelników serwisu wszelkie szablony podań o pracę powstały w dwóch formach: w formie klasycznej i kreatywnej. Każdy szablon podania o pracę dla Szwaczki został także zapisany w trzech formatach umożliwiających przeglądanie plików przez następujące aplikacje: Libre Office, Microsoft Office oraz Adobe Reader.

Szablony podania o pracę dla Szwaczki są umieszczone w skompresowanym pliku .zip, który należy pobrać na dysk twardy komputera i otworzyć. Po wyborze interesującego nasz szablonu otwieramy go i rozpoczynamy edycję, uzupełniając nasze dane. Po zakończeniu edycji szablonu podania zapisujemy poprawki. Gotowe podanie o pracę możemy wydrukować albo wysłać pocztą elektroniczną do pracodawcy.

[wp_ad_camp_3]

Pobierz przykładowy wzór podania o pracę:

[bettersqueeze account=”1″ button=”images/get_4.png”][wpdm_file id=3]‡[/bettersqueeze]