Szablon podania o pracę dla Mechanika Samochodowego:

Podanie o pracę jest to dokument wykorzystywany w trakcie poszukiwania pracy. Jednak różni się zasadniczo od CV czy listu motywacyjnego. Podanie o pracę wysyłamy w momencie gdy firma nie prowadzi rekrutacji, natomiast CV i list motywacyjny są odpowiedzią na znalezione ogłoszenie pracy. Podanie o pracę dla Mechanika Samochodowego opracowano pod kątem absolwentów szkół technicznych, którzy nie posiadają jeszcze bogatego doświadczenia zawodowego.

Wzór podania o pracę Mechanik Samochodowy

Informacje o pliku:

Format: PDF, DOC, ODT
Rozmiar: 58 KB
Liczba znaków: 1271
Data dodania: 15.08.2012 r.


[wp_ad_camp_1]

Zaufaj specjalistom:

Skuteczne dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do znalezienia dobrej pracy. Serwis internetowy działający pod adresem MasterCV.pl został stworzony z myślą o osobach, które mają kłopoty z pisaniem własnych dokumentów. Nasza baza posiada prawie 500 różnych przykładów podań o pracę, które zostały napisane przy udziale specjalistów zajmujących się na co dzień rekrutacją lub są zatrudniani w firmach Human Resources.

Uwzględniając potrzeby czytelników serwisu wszelkie szablony podań o pracę powstały w dwóch formach: w formie tradycyjnej oraz nowoczesnej. Każdy szablon podania o pracę dla Mechanika Samochodowego został równocześnie zapisany w kilku formatach umożliwiających edycję plików przez poniższe programy: Libre Office, Microsoft Office oraz Adobe Reader.

Przykłady podania o pracę dla Mechanika Samochodowego znajdują się w skompresowanym pliku .zip, który trzeba pobrać na dysk twardy komputera oraz rozpakować. Po wyborze interesującego nasz szablonu otwieramy go i rozpoczynamy edycję, uzupełniając nasze własne informacje. Po ukończeniu edycji przykładu podania zatwierdzamy zmiany. Tak powstałe podanie o pracę można wydrukować lub wysłać pocztą elektroniczną do pracodawcy.

[wp_ad_camp_3]

Pobierz przykładowy wzór podania o pracę:

[bettersqueeze account=”1″ button=”images/get_4.png”][wpdm_file id=3]‡[/bettersqueeze]