Szablon podania o pracę dla Dziennikarza:

Podczas redagowania podania o pracę należy pamiętać, aby określić w nim stanowisko na które aplikuje jego autor, oraz podać argumenty, przemawiające za zatrudnieniem właśnie jego. Zawód dziennikarza przeznaczony jest dla osób posiadających talent do umiejętnego wypowiadania się w mowie i piśmie. Szablon podania o prace dla Dziennikarza napisano dla osób posiadających wykształcenie wyższe humanistyczne. Szanse na zatrudnienie mają osoby komunikatywne.

Wzór podania o pracę Dziennikarz

Informacje o pliku:

Format: PDF, DOC, ODT
Rozmiar: 31 KB
Liczba znaków: 902
Data dodania: 25.09.2012 r.


[wp_ad_camp_1]

Zaufaj specjalistom:

Dobre dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do otrzymania dobrej pracy. Strona internetowa działająca pod adresem www.MasterCV.pl został stworzony z myślą o osobach, które mają problemy z napisaniem własnych dokumentów. W serwisie znajduje się około 500 różnych wzorów podań o pracę, które zostały napisane przy udziale specjalistów zajmujących się zawodowo rekrutacją lub pracują w firmach Human Resources.

Uwzględniając wymagania użytkowników serwisu wszystkie wzory podań o pracę opracowano w dwóch formach: w formie tradycyjnej oraz nowoczesnej. Każdy przykład podania o pracę dla Dziennikarza został także zapisany w trzech formatach umożliwiających otwieranie plików przez poniższe aplikacje: Libre Office, Microsoft Office oraz Adobe Reader.

Pliki podania o pracę dla Dziennikarza znajdują się w skompresowanym pliku .zip, który trzeba pobrać na dysk twardy komputera i rozpakować. Dalej otwieramy interesujący nas plik i rozpoczynamy edycję, uzupełniając nasze własne informacje. Po ukończeniu edycji szablonu podania zatwierdzamy zmiany. Gotowe podanie o pracę można wydrukować lub wysłać pocztą elektroniczną do pracodawcy.

[wp_ad_camp_3]

Pobierz przykładowy wzór podania o pracę:

[bettersqueeze account=”1″ button=”images/get_4.png”][wpdm_file id=3]‡[/bettersqueeze]