Życiorys do Wojska:

Życiorys jest opisową formą Curriculum Vitae. Informacje w nim zawarte powinny uwzględniać dane osobowe, posiadane wykształcenie oraz zainteresowania. W przypadku tych ostatnich należy podkreślić szczególnie te, które są bezpośrednio lub pośrednio powiązane z armią. Szablon życiorysu do wojska został opracowany z myślą o osobach posiadających odpowiednie wykształcenie, poziom umiejętności i kondycję fizyczną.

Wzór życiorysu do Wojska

Informacje o pliku:

Format: PDF, DOC, ODT
Rozmiar: 122 KB
Liczba znaków: 1207
Data dodania: 18.10.2012 r.


[wp_ad_camp_1]

Zaufaj specjalistom:

Portal branżowy funkcjonujący pod adresem MasterCV.pl został stworzony dla osób, które szukają unikalnych dokumentów aplikacyjnych takich jak na przykład życiorys. przykłady dostępne na stronie stworzone zostały przez fachowców w zakresie HR i pozyskiwania pracowników z najlepszymi kwalifikacjami. Ściągając przykład życiorysu do Wojska z naszego serwisu możesz mieć pewność, że otrzymujesz dokument spełniający wszystkie oczekiwania.

Wzór życiorysu do Wojska można pobrać w następujących formatach: ODT, DOC oraz PDF. Szablony te można otworzyć przy pomocy aplikacji Adobe Reader, Microsoft Office oraz Libre Office. Wzory życiorysu napisane są w dwóch wersjach: w wersji klasycznej i w wersji kreatywnej.

Aby skorzystać z wzoru należy ściągnąć plik w skompresowanym formacie .zip, a następnie zapisać go na dysku twardym komputera. Kolejno rozpakowujemy spakowaną paczkę i wybieramy interesujący nas przykład życiorysu. Edytujemy dokument wpisując własne dane kontaktowe i osobowe, zgodnie z instrukcją zawartą w pliku. Zachowujemy zmiany i cieszymy się gotowym życiorysem.

[wp_ad_camp_3]