Podanie o przyjęcie do służby w Policji:

Praca w policji należy do najbardziej stresujących i odpowiedzialnych. Jednak nie brakuje chętnych do służby. Profesjonalny szablon podania o przyjęcie do służby w Policji został opracowany dla osób, które są pełne zapału do służby dla ludności. Wzór podania do Policji posiada wszystkie niezbędne elementy potrzebne przy tego typu dokumentach aplikacyjnych. Kupując poniższy wzór można mieć pewność, posiadania dokumentu najwyższej jakości, który z pewnością zostanie zauważony przez pracownika odpowiedzialnego za rekrutację.

Wzór podania o przyjęcie do służby w Policji

Informacje o pliku:

Format: PDF, DOC, ODT
Rozmiar: 84 KB
Liczba znaków: 1427
Data dodania: 3.06.2012 r.


Aby pobrać wzór podania do policji wyślij SMS o treści AT MCV19
na numer 72480

W odpowiedzi otrzymasz SMS zwrotny z hasłem dostępu do pobrania pliku.

Koszt wysłania SMS to 2,46 zł z VAT.

[wpdm_file id=9]

Zaufaj specjalistom:

Dobre dokumenty aplikacyjne są podstawą do znalezienia lepszej pracy. Strona internetowa działająca pod adresem www.MasterCV.pl powstał z myślą o osobach, które mają kłopoty z pisaniem indywidualnych dokumentów. Na stronie umieszczono około 500 różnych szablonów podań o pracę, które zostały napisane przy współudziale osób zajmujących się na co dzień rekrutacją lub pracują w firmach HR.

Mając na uwadze potrzeby użytkowników serwisu wszelkie wzory podań o pracę powstały w dwóch wersjach: w formie tradycyjnej i nowoczesnej. Każdy przykład podania został także zapisany w kilku formatach umożliwiających przeglądanie dokumentów przez poniższe programy: Adobe Reader, Microsoft Office oraz Libre Office.

Przykłady podania o pracę znajdują się w spakowanym pliku .zip, który trzeba pobrać na swój komputer i rozpakować. Dalej otwieramy interesujący nas plik i rozpoczynamy edycję, wstawiając nasze własne informacje. Po ukończeniu edycji szablonu podania zatwierdzamy zmiany. Ukończone podanie o pracę możemy wydrukować lub wysłać przez e-mail do pracodawcy.

Sprawdź również inne wzory:

Życiorys do Policji

Usługa SMS dostępna jest w sieciach: T-Mobile, Plus GSM, Orange i Play. Usługi SMS dostarcza i obsługuje system CashBill.eu. Właścicielem serwisu jest biuro@mastercv.pl. Regulamin usługi SMS dostępny jest TUTAJ. Reklamacje usługi SMS należy zgłaszać TUTAJ.