Wzór Podania o Pracę Złotnik

Wzór Podania o Pracę Złotnik

Wzór Podania o Pracę dla Złotnika:

Prawidłowo zredagowane podanie o pracę powinno zawierać informacje o wykształceniu i poprzednich miejscach zatrudnienia aplikującego. Szablon podania o pracę dla Zastępcy Prezesa został przygotowany dla osób posiadających wykształcenie wyższe, wieloletnie doświadczenie w pracy na stanowiskach kierowniczych. Najważniejsze cechy wiceprezesa to: operatywność, komunikatywność, odpowiedzialność i przedsiębiorczość.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 911 KB
  • Liczba znaków: 1284
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór podania o pracę dla Złotnika:

Wzór podania o pracę Złotnik-Jubiler

Zaufaj specjalistom:

Profesjonalne dokumenty aplikacyjne są podstawą do szukania lepszej pracy. Baza dokumentów aplikacyjnych znajdująca się pod adresem MasterCV.pl powstał z myślą o osobach, które mogą mieć kłopoty z napisaniem własnych dokumentów. W naszej bazie posiadamy prawie 500 różnego rodzaju wzorów podań o pracę, które opracowano przy udziale osób zajmujących się na co dzień rekrutacją lub pracują w firmach Human Resources.

Uwzględniając potrzeby czytelników serwisu wszystkie wzory podań o pracę opracowano w dwóch formach: w formie tradycyjnej oraz nowoczesnej. Każdy szablon podania o pracę dla Złotnika został równocześnie zapisany w trzech formatach umożliwiających otwieranie plików przez poniższe aplikacje: Libre Office, Microsoft Office oraz Adobe Reader.

Przykłady podania o pracę dla Złotnika znajdują się w spakowanym pliku .zip, który trzeba pobrać na dysk twardy oraz rozpakować. Po wyborze interesującego nas szablonu otwieramy go i rozpoczynamy edycję, uzupełniając nasze własne informacje. Po zakończeniu edycji przykładu podania zatwierdzamy poprawki. Ukończone podanie o pracę możemy wydrukować albo wysłać drogą elektroniczną do pracodawcy.