Szablon podania o pracę dla Urzędnika:

Informacje umieszczane w dokumentach aplikacyjnych, powinny być prawdziwe, gdyż pracodawca w łatwy sposób, zweryfikuje je podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Szablon podania o pracę dla Urzędnika został opracowany dla kandydatów posiadających wykształcenie wyższe. Niezwykle istotne na tym stanowisku są odpowiedzialność, uczciwość, systematyczność i cierpliwość. Pracodawcy poszukują kandydatów z doświadczeniem zawodowym.

Wzór podania o pracę Urzędnik

Informacje o pliku:

Format: PDF, DOC, ODT
Rozmiar: 128 KB
Liczba znaków: 1422
Data dodania: 28.12.2012 r.


[wp_ad_camp_1]

Zaufaj specjalistom:

Skuteczne dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do znalezienia wymarzonej pracy. Serwis internetowy mieszczący się pod adresem MasterCV.pl otwarto z myślą o osobach, które mogą mieć kłopoty z stworzeniem własnych dokumentów. W serwisie znajduje się prawie 500 różnych przykładów podań o pracę, które powstały przy współudziale specjalistów zajmujących się codziennie rekrutacją lub pracują w firmach Human Resources.

Uwzględniając potrzeby użytkowników serwisu wszystkie przykłady podań o pracę zostały napisana w dwóch formach: w formie tradycyjnej oraz nowoczesnej. Każdy wzór podania o pracę dla Urzędnika został równocześnie zapisany w kilku formatach umożliwiających przeglądanie dokumentów przez poniższe programy: Adobe Reader, Libre Office i Microsoft Office.

Pliki podania o pracę dla Urzędnika są umieszczone w spakowanym pliku .zip, który należy pobrać na swój komputer i otworzyć. Dalej otwieramy interesujący nas plik i rozpoczynamy edycję, uzupełniając nasze własne informacje. Po zakończeniu edycji szablonu podania zatwierdzamy zmiany. Gotowe podanie o pracę możemy wydrukować albo wysłać drogą elektroniczną do pracodawcy.

[wp_ad_camp_3]

Pobierz przykładowy wzór podania o pracę:

[bettersqueeze account=”1″ button=”images/get_4.png”][wpdm_file id=3]‡[/bettersqueeze]