Szablon podania o pracę dla Urzędnika Samorządowego:

Podanie o pracę wysyłamy, wtedy gdy nie ma aktualnych ogłoszeń pracy lub nie jest prowadzona rekrutacja. Warto wtedy wysłać podanie o pracę wraz z CV i listem motywacyjnym. Dajemy wtedy sygnał pracodawcy, że jesteśmy chętni do podjęcia pracy. Gdy będzie prowadzona rekrutacja w urzędzie mamy szansę, że zostaniemy jako pierwsi powiadomieni o nowych miejscach pracy i zaproszenia na rozmowę o pracę.

Wzór podania o pracę Urzędnik Samorządowy

Informacje o pliku:

Format: PDF, DOC, ODT
Rozmiar: 92 KB
Liczba znaków: 1192
Data dodania: 24.07.2012 r.


[wp_ad_camp_1]

Zaufaj specjalistom:

Profesjonalne dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do znalezienia satysfakcjonującej pracy. Strona internetowa działająca pod adresem MasterCV.pl powstał z myślą o osobach, które mogą mieć kłopoty z napisaniem indywidualnych dokumentów. W naszej bazie posiadamy ponad 500 różnych wzorów podań o pracę, które opracowano przy udziale specjalistów zajmujących się zawodowo rekrutacją lub pracują w firmach HR.

Mając na uwadze wymagania użytkowników serwisu wszystkie szablony podań o pracę zostały napisana w dwóch wersjach: w formie tradycyjnej i nowoczesnej. Każdy wzór podania o pracę dla Urzędnika Samorządowego został także zapisany w kilku formatach umożliwiających otwieranie plików przez poniższe programy: Adobe Reader, Microsoft Office i Libre Office.

Pliki podania o pracę dla Urzędnika Samorządowego znajdują się w spakowanym pliku .zip, który trzeba pobrać na dysk twardy komputera oraz rozpakować. Dalej otwieramy interesujący nas plik i rozpoczynamy edycję, wstawiając nasze dane. Po zakończeniu edycji szablonu podania zapisujemy poprawki. Tak powstałe podanie o pracę można wydrukować albo wysłać pocztą e-mile do pracodawcy.

[wp_ad_camp_3]

Pobierz przykładowy wzór podania o pracę:

[bettersqueeze account=”1″ button=”images/get_4.png”][wpdm_file id=3]‡[/bettersqueeze]