Wzór Podania o Pracę Terapeuta

Wzór Podania o Pracę Terapeuta

Wzór Podania o Pracę dla Terapeuty:

Podanie o pracę dla Telemarketera zostało opracowane dla osób, które szukają pracy w tym zawodzie, jednak mają problemy z znalezieniem odpowiednich ogłoszeń w prasie czy internecie. Podanie wysyła się do pracodawcy lub zanosi osobiście. Należy do niego dołączyć również CV oraz list motywacyjny. Podanie o pracę jest sugestią i informacją dla pracodawcy, że chcielibyśmy podjąć u niego zatrudnienie.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1002 KB
  • Liczba znaków: 1439
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz przykładowy wzór Podania o Pracę:

Aby pobrać przykładowy wzór Podania o Pracę należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Podania o Pracę.

Zaufaj specjalistom:

Dobre dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do znalezienia wymarzonej pracy. Serwis internetowy mieszczący się pod adresem MasterCV.pl otwarto z myślą o osobach, które mogą mieć problemy z napisaniem własnych dokumentów. W naszej bazie posiadamy około 500 różnego rodzaju przykładów podań o pracę, które opracowano przy współudziale specjalistów zajmujących się na co dzień rekrutacją lub pracują w firmach HR.

Mając na uwadze wymagania czytelników serwisu wszelkie przykłady podań o pracę powstały w dwóch wersjach: w formie tradycyjnej oraz nowoczesnej. Każdy wzór podania o pracę dla Terapeuty został równocześnie zapisany w kilku formatach umożliwiających otwieranie plików przez następujące aplikacje: Microsoft Office, Libre Office oraz Adobe Reader.

Wzory podania o pracę dla Terapeuty znajdują się w spakowanym pliku .zip, który należy pobrać na swój komputer oraz rozpakować. Dalej otwieramy interesujący nas szablon i rozpoczynamy edycję, wstawiając nasze własne informacje. Po zakończeniu edycji wzoru podania zatwierdzamy zmiany. Gotowe podanie o pracę możemy wydrukować albo wysłać pocztą elektroniczną do pracodawcy.