Wzór Podania o Pracę Technik Górnictwa

Wzór Podania o Pracę Technik Górnictwa

Wzór Podania o Pracę dla Technika Górnictwa:

Osoby posiadające odpowiednie wykształcenie, praktykę w zawodzie oraz chętne do podjęcia pracy w punktach aptecznych lub aptekach mogą złożyć tam swoje dokumenty aplikacyjne. Szablon podania o pracę dla Technika Górnictwa został przygotowany dla absolwentów kierunkowej szkoły policealnej, które odbyły wymagany staż. Pracodawcy poszukują osób samodzielnych, odpowiedzialnych, ze zdolnościami analitycznymi. Mile widziany jest kilkuletni staż.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1036 KB
  • Liczba znaków: 1428
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór podania o pracę dla Technika Górnictwa:

Wzór podania o pracę Technik Górnik

Zaufaj specjalistom:

Dobre dokumenty aplikacyjne są podstawą do otrzymania dobrej pracy. Strona internetowa działająca pod adresem MasterCV.pl otwarto z myślą o osobach, które mogą mieć kłopoty z stworzeniem indywidualnych dokumentów. Nasza baza posiada prawie 500 różnego rodzaju szablonów podań o pracę, które powstały przy współudziale specjalistów zajmujących się na co dzień rekrutacją lub są zatrudniani w firmach HR.

Biorąc pod uwagę potrzeby czytelników serwisu wszelkie wzory podań o pracę zostały napisana w dwóch formach: w formie tradycyjnej oraz nowoczesnej. Każdy szablon podania o pracę dla Technika Górnictwa został równocześnie zapisany w kilku formatach umożliwiających edycję plików przez poniższe aplikacje: Adobe Reader, Microsoft Office oraz Libre Office.

Wzory podania o pracę dla Technika Górnictwa są umieszczone w skompresowanym pliku .zip, który trzeba pobrać na dysk twardy komputera oraz rozpakować. Po wyborze interesującego nas wzoru otwieramy go i zaczynamy edycję, wstawiając nasze własne informacje. Po zakończeniu edycji przykładu podania zatwierdzamy zmiany. Zapisane podanie o pracę możemy wydrukować lub wysłać drogą elektroniczną do pracodawcy.