Wzór Podania o Pracę Strażnik Miejski

Wzór Podania o Pracę Strażnik Miejski

Wzór Podania o Pracę dla Strażnika Miejskiego:

Podanie o pracę strażnika miejskiego mogą złożyć wszyscy chętni posiadający obywatelstwo polskie, zaświadczenie o niekaralności oraz świadectwo ukończenia szkoły średniej. Większe szanse na zatrudnienie mają mężczyźni powyżej 21 roku życia, szczególnie byli pracownicy policji czy agencji ochrony. Szablon podania o pracę dla Strażnika miejskiego uwzględnia u kandydata zainteresowanie sportami związanymi z samoobroną.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 898 KB
  • Liczba znaków: 1484
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór podania o pracę dla Strażnika Miejskiego:

Wzór podania o pracę Strażnik Miejski

Zaufaj specjalistom:

Profesjonalne dokumenty aplikacyjne są podstawą do otrzymania lepszej pracy. Serwis internetowy mieszczący się pod adresem MasterCV.pl został stworzony z myślą o osobach, które mają problemy z pisaniem własnych dokumentów. Na stronie umieszczono około 500 różnych szablonów podań o pracę, które powstały przy udziale specjalistów zajmujących się zawodowo rekrutacją lub pracują w firmach HR.

Mając na uwadze potrzeby czytelników serwisu wszystkie przykłady podań o pracę powstały w dwóch formach: w formie tradycyjnej oraz nowoczesnej. Każdy wzór podania o pracę dla Strażnika Miejskiego został także zapisany w trzech formatach umożliwiających otwieranie plików przez poniższe programy: Adobe Reader, Libre Office i Microsoft Office.

Przykłady podania o pracę dla Strażnika Miejskiego są umieszczone w skompresowanym pliku .zip, który trzeba pobrać na dysk twardy komputera i otworzyć. Po wyborze interesującego nas szablonu otwieramy go i rozpoczynamy edycję, wstawiając nasze dane. Po ukończeniu edycji szablonu podania zapisujemy zmiany. Zapisane podanie o pracę możemy wydrukować lub wysłać drogą elektroniczną do pracodawcy.