Szablon podania o pracę dla Spedytora:

Kończąc podanie o pracę można uprzejme podziękować czytelnikowi za jego przeczytanie i poprosić o pozytywne rozpatrzenie prośby w nim zawartej. Szablon podania o pracę dla Spedytora przygotowany został z myślą o kandydatach posiadających wykształcenie minimum średnie. Pracodawcy zwracają uwagę na doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku. Zdolności numeryczne, analityczne, umiejętność obsługi komputera będzie dodatkowym atutem.

Wzór podania o pracę Spedytor

Informacje o pliku:

Format: PDF, DOC, ODT
Rozmiar: 87 KB
Liczba znaków: 1336
Data dodania: 1.01.2013 r.


[wp_ad_camp_1]

Zaufaj specjalistom:

Dobre dokumenty aplikacyjne są podstawą do dostania satysfakcjonującej pracy. Strona internetowa znajdująca się pod adresem www.MasterCV.pl został stworzony z myślą o osobach, które mogą mieć problemy z stworzeniem indywidualnych dokumentów. W naszej bazie posiadamy prawie 500 różnych przykładów podań o pracę, które zostały napisane przy udziale specjalistów zajmujących się na co dzień rekrutacją lub są zatrudniani w firmach Human Resources.

Uwzględniając potrzeby czytelników serwisu wszystkie przykłady podań o pracę opracowano w dwóch wersjach: w formie klasycznej oraz kreatywnej. Każdy szablon podania o pracę dla Spedytora został również zapisany w trzech formatach umożliwiających otwieranie dokumentów przez poniższe aplikacje: Libre Office, Microsoft Office oraz Adobe Reader.

Wzory podania o pracę dla Spedytora są umieszczone w spakowanym pliku .zip, który należy pobrać na dysk twardy komputera i otworzyć. Dalej otwieramy interesujący nas szablon i rozpoczynamy edycję, uzupełniając nasze dane. Po ukończeniu edycji przykładu podania zapisujemy zmiany. Tak powstałe podanie o pracę możemy wydrukować lub wysłać pocztą e-mile do pracodawcy.

[wp_ad_camp_3]

Pobierz przykładowy wzór podania o pracę:

[bettersqueeze account=”1″ button=”images/get_4.png”][wpdm_file id=3]‡[/bettersqueeze]