Wzór Podania o Pracę Specjalista ds. Zakupów

Wzór Podania o Pracę Specjalista ds. Zakupów

Wzór Podania o Pracę dla Specjalisty ds. Zakupów:

W podaniu o pracę umieszcza się prośbę o zatrudnienie oraz informacje o chęci podjęcia pracy w danej firmie na danym stanowisku. Szablon podania o prace dla Specjalisty ds. Zakupów, zwanego też Purchasing Manager, przygotowano dla kandydatów posiadających wykształcenie wyższe ekonomiczne. Pracodawcy chętnie przyjmą na to stanowisko kogoś odpowiedzialnego, operatywnego, zdolnego zarządzać kapitałem ludzkim oraz budżetem. Konieczna jest znajomość obsługi komputera.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1004 KB
  • Liczba znaków: 1282
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz przykładowy wzór Podania o Pracę:

Aby pobrać przykładowy wzór Podania o Pracę należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Podania o Pracę.

Zaufaj specjalistom:

Dobre dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do znalezienia wymarzonej pracy. Serwis internetowy mieszczący się pod adresem MasterCV.pl został stworzony z myślą o osobach, które mogą mieć problemy z stworzeniem własnych dokumentów. W naszej bazie posiadamy prawie 500 różnego rodzaju przykładów podań o pracę, które zostały napisane przy współudziale specjalistów zajmujących się codziennie rekrutacją lub są zatrudniani w firmach HR.

Mając na uwadze potrzeby czytelników serwisu wszelkie wzory podań o pracę opracowano w dwóch wersjach: w formie tradycyjnej oraz nowoczesnej. Każdy wzór podania o pracę dla Specjalisty ds. Zakupów został równocześnie zapisany w trzech formatach umożliwiających otwieranie dokumentów przez następujące programy: Adobe Reader, Microsoft Office oraz Libre Office.

Szablony podania o pracę dla Specjalisty ds. Zakupów są umieszczone w skompresowanym pliku .zip, który trzeba pobrać na swój komputer oraz rozpakować. Po wyborze interesującego nas wzoru otwieramy go i rozpoczynamy edycję, uzupełniając nasze własne informacje. Po zakończeniu edycji szablonu podania zatwierdzamy poprawki. Zapisane podanie o pracę można wydrukować lub wysłać pocztą e-mile do pracodawcy.